Fatih İlköğretim Okulu üçüncü projeksiyon makinesine personelinin katkılarıyla kavuştu. Günümüz eğitim teknolojisinde önemli yer tutan, bilgisayarın eğitim sürecinde aktif olarak kullanımına imkan veren projeksiyon makinesi önemli bir eğitim destekçisi durumunda.

Fatih İlköğretim Okulu’nda ikinci dönem başı Öğretmenler Kurulu Toplantısı'nda eğitimde teknoloji kullanımının artması gerektiğini bu nedenle okulumuzda var olan projeksiyon makinesi sayısının artması gerektiğini belirten Fatih İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim KARADAĞ üçüncü projeksiyon makinesinin okul personeli tarafından alınmasını önerdi.
Okuldaki tüm öğretmenler bu öneriyi desteklediler ve tüm personelin katkılarıyla alınan epson marka projeksiyon makinesi Fatih İlköğretim Okulu’nun üçüncü projeksiyon makinesi oldu.
Böylece Fatih İlköğretim Okulu, bilgi-teknoloji sınıfında sabitlenmiş bir projeksiyon makinesine ek olarak sınıflarda seyyar olarak kullanılan iki projeksiyon makinesine sahip oldu.
Okul Müdürü İbrahim Karadağ, iki yıl içinde okula kazandırılan üç projeksiyon makinesinin yüksek eğitim hedefleri için bir başlangıç olduğunu, hedefin en kısa sürede projeksiyon makinelerine yenilerini ekleyerek her derslikte teknolojik alt yapıyı tamamlayabilmek olduğunu belirtti.
Fatih İlköğretim Okulu bu hedefine ulaşabilmek için tüm eğitim sevdalalılarından katkı bekliyor…