İl Millli Eğitim Müdürlüğünden Emirdağ Ziyareti

Gösterim: 2817
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet YILDIRIM, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İlköğretim Müfettişleri Başkanı Mustafa Avcil,İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rıfat Eksik ve A.Fevzi Özdemir 23 Mart 2010 günü Emirdağ İlçesindeki Fatih İlköğretim Okulu, Gülsüm Hatun Sağlık Meslek Lisesi, Metin Zülbiye Sarı Anadolu Lisesi, Anadolu Teknik Lisesi - Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Ziyaretler esnasında Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş , Şube Müdürleri Fevzi Karaduman ve Emel Kerçin de hazır bulundular. Sınıflar Ziyaret Edilip, Öğretmenlerle Toplantı Yapıldı Ziyaret edilen okullarda imkânlar ölçüsünde sınıflara da uğrayan yöneticiler, öğretmenler odasında okulların tüm öğretmenlerinin katılımıyla ayrı ayrı toplantılar düzenlediler.

Eğitim-öğretimde süre olarak bir hayli yol alındığı, II. kanaat döneminin ortalarına gelindiği şu günlerde öğrencilerimizin okuma yazma, hazırlık kursları, sınav müracaatları, proje çalışmaları konularında okulların yönetici ve öğretmenlerinden bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü YILDIRIM ve beraberindeki yöneticiler Emirdağ İlçesi’ndeki okullarda teneffüs ettikleri havadan etkilenerek memnun olduklarını dile getirdiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet YILDIRIM, öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmalarda gerek merkezi gerekse mahalli projelere verdikleri öneme değinerek; “Eğitimde başarının artması, toplumla bütünleşmemiz ve okul-aile işbirliğini daha kolay sağlamamız; yürütmekte olduğumuz bu projelerle daha kolay hale gelecektir. Gösterdiğiniz çabalardan dolayı hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. Eğitimde seviyenin ve kalitenin yükselmesi adına üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren eğitim kurumlarımızdaki tüm yönetici, öğretmen, eğitim çalışanı ve öğrencilerimiz ile onların ailelerine tek tek teşekkür ediyorum.“ dedi. Okullarda öğretmenlerimizin görüş ve önerileri ile isteklerini de dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü YILDIRIM ve beraberindeki yöneticiler, ziyaret ettikleri okulların ihtiyaçları hakkında da kısa kısa notlar aldılar.

Milli Eğitim Müdürü YILDIRIM eğitimde başarıyı arttırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğünce uygulanan projeler hakkında öğrenci ve öğretmenlerin görüşlerini alarak uygulanan projelere gereken önemi vermelerini istedi.

Comments are now closed for this entry