Öğrencilerde Karne Heyecanı

Gösterim: 1198


2012-2013 eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan Emirdağ Aziziye İlköğretim Okulu, Emirdağ Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, Emirdağ Şükrü Mola İlköğretim Okulu ve Emirdağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri karnelerini, Emirdağ Kaymakamı Akın Ağca,Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala, İlçe Emniyet Müdürü Aliihsan Avcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Koçak'ın elinden aldılar.
Sınıflarında karnelerini almayı sabırsızlıkla bekleyen çocuklar, karnelerini, kendilerini yalnız bırakmayan kaymakam ve belediye başkanının elinden almanın heyecanını yaşadılar. Emirdağ Kaymakamı Akın Ağca ve Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala, karnelerini verirken, başarılı olan minik öğrencilere başarılarının sürmesi temennisinde bulundular. Karnelerini almanın sevinci gözlerinden okunan çocuklar, bir yandan da iki hafta sürecek yarıyıl tatilinin başlamasının mutluluğunu yaşadılar.

Bol Bol Kitap Okuyun
Emirdağ Kaymakamı Akın Ağca minik öğrencilerle yakından ilgilenerek okumayı öğrenen 1.sınıf öğrencilerini tek tek tebrik etti. İlçe Kaymakam Akın Ağca, minik öğrencileri tebrik ettikten sonra öğrencilere tatil süresinde bol bol kitap okumalarını öğütledi.
Sizler Türkiye'nin Geleceğisiniz
Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala karnelerini verdiği minik öğrenileri tek tek tebrik ederek hepsine öğüt verdi. Öğrencilere Türkiye'nin geleceği sizlersiniz diyen Pala '' Hepinizin karneleri çok başarılı umarım hayatınızın sonuna kadar hep böyle başarılı birer insan olursunuz. Sizler büyüyen Türkiye'mizin geleceğisiniz. Hepinize yarı yıl tatili boyunca iyi dinlenmenizi, vaktinizi güzel değerlendirmenizi ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum.'' diyen Başkan Pala okul yönetiminin bu karne töreninde kendilerine bu anlamlı imkanı verdiklerinden dolayı teşekkür etti.

Add comment


Security code
Refresh