Türk Eğitim-sen'den 2. dönem Mesajı

Gösterim: 2299

Türk Eğitim-Sen Emirdağ temsilcisi Yavuz ÖZTUNCER 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılının 2. Dönemi için Emirdağ temsilciliğinin internet sitesinde bir mesaj yayınladı.
Değerli Eğitim Çalışanı Arkadaşlarım, Sevgili Öğrenciler ve Çok Kıymetli Veliler
    Ailenin, toplumun, ülkenin kalkınmasının temelinde eğitimin önemli rolü vardır. Her birey için, bütün yaşamı boyunca gerekli olacak bilgi ve becerilerin temeli okullarda atılmaktadır. Yüce Türk Milletinin Eşsiz Lideri Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır” sözünü ilke edinerek ve görevlerini fedakarca icra ederek, çocuklarımıza ve gençlerimize bilgi tohumları eken değerli öğretmenlerimize ve eğitim çalışanlarına başarılar diliyorum.
    Sevgili öğrenciler, mutlak geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Geleceğimizin daha sağlam olması için bilgili, kabiliyetli ve donanımlı nesillere ihtiyacımız var. Çok çalışmalısınız, daha çok... Ve sizlere umut bağlayan bizleri mahcup etmeyeceğinizden eminiz.

Kıymetli anne ve babalar, eğitim ilk önce ailede başlar. Bu noktada evlatlarımıza daha iyi örnek olmalı, çocuklarınızın eğitimi için öğretmenlerimizle işbirliği içinde, el ele hareket etmeliyiz.
11 Şubat Pazartesi başlayacak olan 2. Dönemi daha verimli geçirmemiz temennisi ile tüm eğitim çalışanlarına, öğrencilere ve velilere kolaylıklar ve başarılar diliyorum.
Saygı ve Sevgilerimle
Yavuz ÖZTUNCER
Türk Eğitim-Sen Emirdağ TemsilcilisiTürk Eğitim

Add comment


Security code
Refresh