Anadolu Lisesinde Görkemli Mezuniyet

Gösterim: 1421

Eskisehir sehit savas kubas anadolu lisesiEskişehir Şehit Savaş Kubaş Anadolu Lisesi, 2. Dönem mezunlarını görkemli bir törenle uğurladı. 279 öğrencinin mezun olduğu 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni okul bahçesinde yapıldı.
   Törende konuşan Emirdağlı Okul Müdürü Haydar URFALI “Sevgili Gençler, bilginizi ve görgünüzü artırmak için önünüze çıkan her fırsatı, ileride insanlığa, milletimize ve devletimize, ailenize ve kendinize hizmet gayesiyle değerlendirmenizi bekliyorum. Gençliğe hep güvenen, devletimizin kurucusu, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün şu sözünü sürekli hatırlamanızı isterim.                                                    
“Gençler! Sizi bu millet yetiştiriyor. Göreviniz; büyük

hizmetlere hazırlanarak bu millete lâyık olmaktır.”dedi.
   Törene; Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan CIRIT, Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman EKŞİ, okul müdürleri ve dershane müdürleri, öğrenci velileri ve davetliler katıldı. Coşkulu geçen tören;dereceye giren öğrencilerin ödüllendirilmesi, bayrak ve flama devir teslimi, anı belgelerinin dağıtılması, tören öğrencilerin kep atması, eğlence ve kokteyl etkinlikleri ile sona erdi.

Add comment


Security code
Refresh