Emirdağ MYO’ya Erdoğan Müdür Oldu

Gösterim: 2046

Saffet ErdoğanEmirdağ Meslek Yüksek Okulunda 2 yıldır görevini sürdüren Doç. Dr. Ersin Kıvrak’ın yerine Doç. Dr. Saffet Erdoğan atandı. İki yıldır Emirdağ Meslek Yüksekokulun da önemli çalışmalara imza atan Kıvrak görevinden ayrıldı. Kıvrak’ın yerine Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Saffet Erdoğan görev alacak.
Yeni görevi hakkında kişisel web sitesi üzerinde açıklama da bulunan Erdoğan “15 Temmuz 2013 tarihi itibariyle Emirdağ MYO müdürlüğüne atanmış bulunmaktayım. Arayan aramayan tüm dostlara teşekkür ederim. Bu tarih itibariyle hem Harita Bölümü için hem de Emirdağ MYO için hizmet vereceğim.” yazdı.
Doç. Dr. Saffet Erdoğan Kimdir?

 Emirdağ MYO için yapılacak her türlü eğitim desteği için tüm Emirdağ'a gönül verenlerin ve eğitim gönüllülerinin destek önerilerini bekler her an benimle irtibata geçebileceklerini bildiririm.
14 Kasım 1975 yılında Dinar’da dünyaya gelmiştir. 1986 yılında Dinar Yeni Yol ilkokulundan, 1989 yılında da Dinar ortaokulundan mezun olmuştur. 1993 yılında Ankara Tapu Kadastro Meslek Lisesinden mezun olmuş ve aynı yıl Araklı kadastro müdürlüğünde kadastro teknisyeni olarak göreve başlamıştır. 1993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümüne birincilikle girmiştir. 1997 yılında mezun olarak Susurluk kadastro müdürlüğünde kontrol mühendisi olarak göreve başlamıştır. 1998 yılında Gebze İleri Teknoloji Enstitüsü Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2000 yılında da tamamlamıştır. 2000 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesinde araştırma görevlisi kadrosuna geçiş yapmış, 2002 yılında da öğretim görevlisi olarak atanmıştır. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümünde doktora eğitimine başlamış ve 2005 yılında tamamlamıştır. Doçentlik unvanını 2010 yılında almıştır. Halen AKÜ, Mühendislik Fakültesi, Harita Mühendisliği bölümünde Doç. Dr. olarak görev yapmaktadır. 2007 yılından bu yana Kamu Ölçmeleri ana bilim dalı başkanlığı, 2010 yılından itibaren de Harita Mühendisliği bölüm başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Add comment


Security code
Refresh