Perihan Kemal Çuna İlkokulu Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır

Gösterim: 2187

Perhina Kemal Çuna İlkokuluPerihan Kemal Çuna İlkokulu  2012/2013 Eğitim Öğretim Yılında Okul dönüşümünü tamamlamış   (1-4) İlkokul olarak 2. yılına girmektedir.  Bu süreçte yeni döneme hazırlık ve Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında çalışmalarını başlatmış, fiziki donanım, kum havuzu, uygulama bahçesi Okul Bahçesi tertip ve düzenini sağlamış,  2012/2013 Eğitim Öğretim Yılında  Beyaz Bayrak alarak süreci tamamlamıştır.
Yaz tatili döneminde, Okuma salonu,  bahçenin ağaçlandırılması ve çiçeklendirilmesi çalışmaları, bahçe oturma bankları, bahçe boyama ve ilkokul çocuklarına uygun oyun alanlarının çizimi gibi çalışmalar okul idaresi, kendi imkânlarınca tamamlamış ve çalışmalarına devam etmektedir. Emirdağ'a Perihan- Kemal Çuna çifti tarafından bağış olarak yaptırılan Okul İlkokul öğrencilerinin ve personelinin ihtiyaçlarını karşılama, öğrenci  velilerinin  talepleri doğrultusunda birlikte çalışma ve en iyi şekilde eğitim öğretim verebilmek için çalışmalarını hızlandırmıştır. Okul idaresi yapılan çalışmalar hakkın da

“Öğrencilerimizin, velilerimizin ve personelimizin 2013/2014 Eğitim Öğretim yılının başarılı bir dönem olmasını diliyor. Emeği geçen herkese  bu süreçte teşekkürlerimizi  sunuyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Add comment


Security code
Refresh