Öğrenciler Öğrenci Olduklarını Hissedecekler&

Gösterim: 2777
emirdag.com.tr yüksek Okul Yard. Doç. Metin Yılmazİlçemiz de bulunan Emirdağ Meslek Yüksek Okulunda son bir yılda önemli ölçüde değişiklikler oldu. Fiziki yapıdaki değişikliklerin yanında eğitim-öğretim de de ciddi değişmeler olmuştur. Bina giriş-çıkışları kontrol altına alınarak okulla ilişiği olmayanların okula girişleri önlenmiş,bina bölümleri yeniden düzenlenerek 150 kişilik konferans ve tiyatro salonu oluşturulmuştur.
Hedefimiz İki bin öğrenci Dört Yıllık Fakülte…
Emirdağ Meslek Yüksel Okulu Müdürü Yardımcı Doçent Dr. Metin Yılmaz yapmış olduğu açıklamada;”Emirdağ Meslek Yüksek Okulumuzu el birliği ile en iyi konuma getireceğiz. Burada en büyük görev bizlere olduğu kadar Emirdağ halkına da düşmektedir. Okulumuzda yaklaşık 950 öğrenci eğitim görmektedir. Bu öğrencilerin ve okulumuzda görevli personel Emirdağ ekonomisine her ay ortalama 500 milyar katkı sağlamaktadır. Öğrenci sayımızın artırılması ile bu katkı ikiye, üçe katlanacaktır. Ancak öğrenci sayımızı artırabilmemiz için Emirdağ’lı hemşerilerimiz ve yöneticilerimizin yardım ve desteklerine ihtiyaç duymaktayız.
Öğrenci Yurdu İle Okulumuz Arasına Acilen Servis Aracına İhtiyacımızemirdag.com.tr Yüksek okul Nurettin Diker Metin Yılmaz Vardır…
Emirdağ Meslek Yüksek Okulumuzda 1.ve 2.öğrenim öğrencileri eğitim görmektedir. 1.öğretim öğrencilerimiz sabah erken saatlerde okula giderken,2.öğretim öğrencilerimiz de gece geç saatlerde okuldan yurda inmek zorunda kalmaktadır.
 İniş çıkışlarda servis olmadığı için zaman zaman istenmeyen olaylarda olabilmektedir. Bu sorunun çözümünde ilk etap da belediyemizden yardım bekliyoruz. Kendi imkanları veya yönlendirme ile bu sorunumuzun çözümüne katkıda bulunabilirler.
Image
Image
Okulumuzda Sosyal Faaliyetlere Hız Verildi    ,
Emirdağ Meslek Yüksek Okulumuz öğrencilerinin ders dışı zamanlarını da verimli değerlendirmelerini istiyoruz. Bunun için okulumuz bünyesinde;”Eşli dans (Tango),Halk oyunları (Karadeniz, Adıyaman, Emirdağ)Sema gösterisi, Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği ile her türlü sportif faaliyetlere başlanılmıştır.
Bizlerden yardım ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim “ dedi.
Image

Comments are now closed for this entry