Tepebaşına Emirdağlı Şube Müdürü

Gösterim: 1561

Ömer KaracaEğitimdeki rotasyon kapsamında, Eskişehir Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Şube Müdürü olarak  Emirdağlı Ömer Karaca atandı.

Eskişehir iline bağlı Beylikova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Karaca, Eğitimdeki rotasyon kapsamında Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı. Eskişehir'e atanan Şube Müdürü Ömer Karaca ile ilgili görüşlerini dile getiren Eskişehir-Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği  (ESAB) Başkanı Ahmet Urfalı şunları söyledi: ''Eskişehir Tepebaşı  Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atanan Emirdağlı hemşehrimiz Ömer Karaca, Emirdağlılar ve Eskişehirliler tarafından sevilen arkadaşımızdır. Karaca, Emirdağ'da değişik okullarda uzun yıllar İlköğretim Okulu Müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra Milli Eğitim Şube

Müdürlüğü sınavlarına girerek, sınavları kazandı. Milli Eğitim Şube Müdürü olarak ilk ataması, Kars ilinin Susuz İlçesine Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı. Susuz İlçesin de 3 yıl Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, Eskişehir iline bağlı Beylikova'ya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı. Beylikova ilçesinde de 9 yıl Şube Müdürü olarak görev yaptı. Son günlerde yapılan eğitimdeki rotasyon kapsamında, Ömer Karaca, Eskişehir Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı. Karaca, başarılı bir Milli Eğitim Şube Müdürü arkadaşımızdır. Kendisine, görevinde başarılar dileriz''dedi.

Add comment


Security code
Refresh