Hangi Köy Senin Kampanyası

Gösterim: 1137

Emirdağlılar Vakfı Uluslararası Amorium Kültür Evi koordinasyonunda düzenlenen kampanyayla Emirdağlılar doğdukları köylerdeki öğrencilerin eğitimine destek verecek.

Emirdağ Kültür ve Eğitim Vakfı, Uluslararası Amorium Kültür Evi ile birlikte Emirdağlılar doğdukları topraklardaki öğrencilerin eğitimine destek kampanyası düzenledi.
Emirdağ Kaymakamlığı ve Emirdağ Vakfı öncülüğünde ve Uluslar arası Amorium Kültür Evi koordinasyonunda gerçekleştirilen kampanya, "Orada 69 köy var uzakta 690 çocuk sesi var

kulaklarda" ismiyle gerçekleştiriliyor.
Eskişehir’deki Emirdağlılar kendi doğduğu topraklarda eğitim gören Ana sınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Liselerde eğitim gören öğrencilerin eğitimlerine destek sağlamak amacıyla, kendilerinin oluşturacakları koliler 2014-2015 eğitim ve öğretim sezonunda öğrencilere dağıtılacak.
Koliler okul çantası, ayakkabı, mont, eşofman, eldiven, ceket, gömlek ve kırtasiye malzemelerinden oluşacak.
Köy muhtarlarının talepleri doğrultusunda 05 Eylül 2014 tarihine kadar hazırlanacak. 15 Eylül 2014 tarihinde Emirdağ Kaymakamlığı gözetiminde tutanakla köy muhtarlarına teslim edilecek ve köy muhtarları ihtiyacı olanlara tutanakla teslim edecekler.
Kampanya katılımcılarına Odunpazarı Uluslar arası Amorium Kültür Evinde düzenlenecek toplantıda tutanakların birer nüshası teslim edilirken, Eğitim Gönüllüleri Belgesi verilecek.

Add comment


Security code
Refresh