Emirdağlı 2016 Yayımlandı

Gösterim: 1234

emirdagli2016


Emirdağ gazeteci Cüneyt Gargılı tarafından derlenen Emirdağ'da iz bırakanlar, Emirdağlı 2016 dergi çalışması yayımlandı. Derginin  basımına  Çekiçler A.Ş, İstanbul Altın Rafinerisi ve Toyran Gruop'un sponsor oldu. Hazırlanan dergi genç yaşta vefat eden Emirdağlı İşadamı Ömer Halaç'a ithaf edildi.

Dergi çalışmasını değerlendiren gazeteci Cüneyt Gargılı şunları paylaştı; " Emirdağlı hemşehrilerimiz arasında lobi faaliyetlerinin başlaması gerektiği inancı ile hazırladığım bu eserde 260 Emirdağlı hemşehrimiz yer alıyor. Genç yaşta kaybettiğimiz İstanbul Altın Rafinerisi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Halaç'a ithaf ettiğim eser, Emirdağ tarihinde bu kapsamda daha önce hiç yapılmadı. Aslında kaymakamlık ya da belediye bu işlere sponsor olmalı ama ne yazık ki bu kişisel çabalarla oluyor bu memlekette. Kitabın kalitesi tartışılmaz; siz değerli okuyucuların eline geçtiğinde göreceksiniz. Dergimiz reklamsız çıktı; ama sponsorlarımızın desteğiyle sizlere ulaştırıyoruz. Bence gelecek kuşaklara bırakılacak çok önemli bir eser Emirdağlı 2016." dedi.

Emirdağlı 2016 da Emirdağ Belediye Başkanları , Yurtiçi ve Yurtdışı bürokratlar, iş adamları yer alıyor. Dergiyi Emirda da haber gazetesinden temin edebilirsiniz.

Add comment


Security code
Refresh