Bayat Meslek Yüksekokulu Büyüyor

Gösterim: 5417
emirdag.com.tr Bayat

Bayat Meslek Yüksek Okulu İnsan kaynakları bölümü açıldı. İnsan kaynakları bölümüyle birlikte İşletme ve dış ticaret bölümünün öğrenci kapasitesi de artırıldı.

Bayat MYO'nun öğrenci sayısı 500. 2008 Ekim ayından itibaren Bayat MYO'nun öğrenci sayısı 500 olacak. Öğrenci sayısının artması vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlarımız Yüksek Okulumuzun gelişmesinde

desteklerini esirgemeyen sayın Rektörümüz Prof. Dr. Ali Atundaş'a teşekkür ettiler.

 Evlere Kalorifer Döşeniyor. -Belediye başkanımız Mustafa Arı evlerini kiraya vermek isteyen vatandaşlarımızın evlerinde tamir ve tadilata başladıklarını söyledi. Vatandaşlarımızın öğrenci isteklerini göz önüne alarak evlerine kalorifer döşettiklerini belirten Arı buna rağmen öğrencilerinin barınma ihtiyacı için yurt ve pansiyonlara ihtiyaç duyduklarını belirti.

Pansiyonlara ihtiyaç var. Erkek ve kız öğrencilere yönelik pansiyon ve yurtlara ihtiyaç var.  İlçemizde pansiyon ve yurt yapmak için araştırma yapan yatırımcıların bulunduğunu belirten belediye başkanımız Mustafa ARI ilçemize yatırım yapacak bütün girişimcilere her türlü yardımın yapacağını belirti.

Comments are now closed for this entry