Sevgili www.emirdagim.com sitesinin okurları yaklaşık iki yıl süredir Emirdağ ilçesi için yayın yapan ve her zaman doğrunun ve haklının yanında olan sitemiz www.emirdag.com.tr sitesi ile birleşme kararı almış olup bu doğrultuda birleşme gerçekleşmiştir. Bundan sonra artık sitemiz www.emirdag.com.tr olarak yayınına devam edecektir.

Emirdağ ilçesinin gözü, kulağı olan sitemiz bu yayın hayatı boyunca hiç bir zaman sansasyonel haberlere yer vermemiş her zaman yapıcı olmuş hiç bir zaman yıkıcı olmamıştır. Yaklaşık bir yıldır sizlerle beraberim acı tatlı günlerimiz oldu. Bazen sevindik bazen üzüldük ama hiç bir zaman kırılmadık. Bu süre içerisinde site yönetimi ile bazı tartışmalarımız olsa da her zaman önce Emirdağ dedik. Fakat şu bir gerçekki internet siteciliği göründüğü kadar kolay değil. Buradan tüm www.emirdagim.com sitesinin yıllardır okuyucusu olan Emirdağlı hemşerilerimi Emirdağ ilçesinin güzide sitesi olan www.emirdag.com.tr adresinde buluşmaya bekliyorum.

Her zaman olduğu gibi yine sizlerin sesi ve kulağı olmaya devam edeceğim. Bu süreçte bana her zaman yardımlarını esirgemeyen başta www.emirdag.com sitesinin kurucusu efem'e, Musdiye , Murat Şahbaz'a , Nurettin Diker'e , Mustafa Koyuncu'ya ve diger isimlerini sayamadığım bir çok sevenlerime sonsuz sayğı ve sevgilerimle.