www.emirdag.com.tr 2. yaşını kutladı.

Gösterim: 9283

Emirdağ ilçesinin en çok okunan internet sitesi olan www.emirdag.com.tr  sitesi yöneticileri, yazarları ve okurları 2. yılını dolduran sitenin pikniğinde buluştular. Bayat ilçesinin Doğlat yaylasında yapılan pikniği sitenin kurucusu ve yöneticisi Murat Şahbaz organize etti. Tek kelime ile harika olan pikniğe ilçenin sayılan ve sevilen isimleri katıldı. Katılanlar arasında Yazar ve Yöneticilerinden Murat Şahbaz,  Metin Sağlam, Murat Kerçin, Şükrü Sağlam, Hamza Elçin, Hakiki Kabakçı aileleri ile birlikte katıldılar. Ayrıca Dr. Oğuz Uçar, Seyfettin Eryörük, Metin Okurlar, Ersin Arısoy, Serdar Beyli, Serdal Kökçü de aileleriyle katıldılar.

Yoğun bir katılımın olduğu piknikte mangal partisi, uçurtma şenliği, voleybol ve futbol oynandı. Bu aktivitelerin yanı sıra katılımcılarla Emirdağ üzerine sohbet edilerek daha güzel bir Emirdağ ve daha güzel bir www.emirdag.com.tr sitesi için neler yapılabileceği tartışıldı.Piknikte özellikle Hamza Elçi beyin mangal sohbetine doyum olmadı. Hem pişirdiği “Adana Kebap” ve köftelerle hem de hoş sohbetiyle davetlilere hoş dakikalar geçirtti.

Tabi bu arada Öğretmen evi müdürü Ersin beyin semaver çayı harika idi. Piknikte iki şeyin eksikliği gözden kaçmadı birincisi Emirdağ ilçesinin duayen temsilcisi Ertuğrul Altınelin ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü aynı zamanda Anadolu Ajansı Muhabiri Nurettin Dikerin yokluğu hissedildi. Pikniğe katılanların ortak düşüncesi her şey çok mükemmeldi. Sitenin 3 yaş gününde tekrar buluşmak dilekleri ile piknik sona erdi.
Comments are now closed for this entry