Temelinde Sevgi Olan Hiçbir Eğitim Başarısız Olmaz

Gösterim: 2213
İlçe Milli Eğitim toğlantı

Emirdağ'da eğitim kalitesinin yükseltilmesi için İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş başkanlığında toplantı yapıldı.

Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, Şube Müdürleri Fevzi Karaduman, Üzeyir Yörü, İlçe Merkezinde görev yapan okul müdürleri katıldı.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş’ın açılış konuşması ile başladı. Taş yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi;

''Okullarımızda önemli bir sorun olmadan yeni öğretim yılına başladık. Okullarımızda ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yeni öğretim yılının başında komisyonlar oluşturulması ve bu komisyonlara üye seçimleri yapılması gerekmektedir. Okul ve kurumlarımızda toplam kaliteye önem vermeli, bunun için gerekli çalışmaları yapmalıyız. Her okul sosyal ve kültürel faaliyetlere katılmalıdır.''

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulması gereken komisyonlar Şube Müdürü Fevzi Karaduman tarafından açıklanarak her komisyona ait üyeler seçildi.

Şube Müdürü Üzeyir Yörü tarafından İlsis,e-okul modüllerinin kullanımı konularında açıklamalar yapıldı.

İlköğretim öğrencilerine mesleki eğitimlerin tanıtılmasına ağırlık verilmesine,Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılacak olan kursların açılması konularında fikir alış-verişinde bulunularak 07 Ekim 2008 Salı günü saat 10,00’da kursların açılması konusunun görüşülmesi için karar alınarak toplantıya son verildi.

Comments are now closed for this entry