100 Fiş getirene ÇEkiliş Hakkı Sonuçları açıklandı

Gösterim: 3279

"Ülkemi Seviyorum Belgemi Alıyorum" Kampanyasının Hediye Çekilişi 20 Mart 2008 Tarihinde Milli Piyango İdaresi"nde Yapılmıştır.     

 Kampanyanın çekilişi 20 Mart 2008 tarihinde Ankara’da Milli Piyango İdaresi ve Gelir İdaresi Başkanlığı personeli tarafından oluşturulan bir heyet huzurunda Milli Piyango İdaresi çekiliş salonunda yapılmıştır. Çekiliş, sabah 09.30’dan akşam 21.30’a kadar aralıksız 12 saat süreyle devam etmiş olup, her il için 18 çekiliş  yapılarak 1 adet dizüstü bilgisayar, 2 adet masaüstü bilgisayar, 5 adet dijital fotoğraf makinesi ve 10 adet bisiklet talihlisi belirlenmiştir.

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli,Konya,Malatya,Manisa,Mersin,Muğla,Sakarya,Samsun,Şanlıurfa,Tekirdağ, Trabzon ve Zonguldak illerinde Vergi Dairesi Başkanlıklarına diğer illerde ise Defterdarlıklar tarafından hediye kazanan öğrencilere çağrı yapılarak bizzat veya toplu olarak 30 Mayıs 2008 tarihine kadar hediyeler dağıtılacaktır.

Hediye kazanan öğrencilerimiz velileri ile birlikte, çekiliş numarasını içeren Örnek Vatandaş Kartları ve nüfus cüzdanlarıyla bulundukları ilin Vergi Dairesi Başkanlığına veya Defterdarlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. 30 Mayıs 2008 tarihinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Afyon ilimiz çekiliş sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Comments are now closed for this entry