Mhp Emirdağ Belde Adaylarını Açıkladı

Gösterim: 2904
Mhp Adaylarİlçemizde 2009 yerel seçimin iddialı partilerinden, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı 05 Ocak 2009 Pazartesi günü saat 14,00’de parti binasında düzenledikleri basın toplantısı ile 29 Mart 2009 tarihinde seçime katılacak olan Emirdağ ilçesine bağlı belde belediye başkanlarını ve İl Genel Meclisi adaylarını açıkladı.
Parti binasında yapılan basın toplantısına parti yöneticileri ve Belediye Başkan adayları katıldı.
Adayların tanıtımında kısa bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Emirdağ İlçe başkanı Cahit Çivrilli yapmış olduğu konuşmada şöyle dedi;  “Milliyetçi Hareket Partisi Emirdağ teşkilatı olarak 29 Mart 2009 tarihinde Mhp İl Genel Meclisiyapılacak olan yerel seçimlerde çok iddialıyız.
Halkımızın ve partililerimizin görüşlerini de dikkate alarak merkez ve belde belediye başkan adaylarımızı ve İl Genel Meclisi adaylarımızı belirledik. 5 Beldemizin 4’ünden aday çıkartıyoruz. Daha önce açıkladığımız Emirdağ Belediye Başkanlığı için Ceylan Morca’yı belirlemiştik. Emirdağ Belediyesi için encümenimizde önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Davulga Belediyesinden 2 aday adayımız vardı. Afyon Mhp teşkilatı temayüle giderek, Remzi Akın’ı seçti. Diğer Belde Belediye Başkanlığı resmi adaylarımız ise ...


Adayazı Belediye Başkan Adayı Hakkı Kutlu

Aşağı Piribeyli Belediye Başkan Adayı Recep Çelik

Bademli Belediye Başkan Adayı Musa Karamanlı

Gömü beldesinde aday çıkarmayacağız.

İl Genel Meclisi Adaylarımız

Yaşar Buzlu (Esnaf)

Celil Yılmaz (Veteriner)

Uğur Karabağlı (Serbest Meslek)olarak belirledik”dedi.

Comments are now closed for this entry