Chp adayazı adayıCHP yerel seçimler öncesi Beldelerde adaylarını açıklamaya devam ediyor. Dün İlçe Başkanı Gürsel Erdem Basına Adayazı Beldesi Adayını açıkladı.
26 yaşındaki Genç Başkan Adayı Cemal Güçlü. Adayazı Beldesinde ticaretle uğraşan Genç Başkan Adayı Adaylığı sonrasında ilk açıklamayı Emirdağ’da Haber Gazetesine yaptı. Seçimlere iddaalı bir biçimde hazırlandığını belirten Güçlü. ‘ Genç ve enerji dolu bir insanım, enerjimi Adayazı beldesinin gelişmesi için harcayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
Yapılanı yıkmak için değil, kullanılır hale getirmek için bu yarışa giriyorum.
Bütün halkımız bilir ki Adayazı Beldesi bir çok hizmetten yoksundur. Okulumuzun yemekhanesi yoktur.
Öğrencilerimiz yemeklerini sağlıksız bir ortamda okula yakın bir garajda yemektedirler. Bana göre çözülmesi gereken en önemli sorun bu sorunumuzdur.
Adayazı Beldesinde sağlık Ocağı binası vardır ama ebe yada hemşire görev yapmamaktadır. Halkımızın büyük çoğunluğunun yaşlı olduğu düşünülürse bu hizmetin olmamayışı beldemizin önemli bir eksikliğidir. Bu sorunu mutlaka çözeceğiz.
Belediyemiz iki dönemdir araç sahibi olamamıştır. Beldemizdeki çöp sorunu korkunç boyutlara ulaşmıştır.
İnsan ve hayvan sağlığını önemli derecede etkileyen bu sorunu mutlaka çözeceğiz. Adaylık süreçinin devam ettiği önümüzdeki günlerde belde halkımıza projelerimizi sunacağız’dedi.