Kutlu Projelerini Anlattı

Gösterim: 2770
Hakkı Kutlu

Adayazı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkan adayı Hakkı KUTLU’ beldenin sorunları ile ilgili projelerini açıkladı. Kutlu yapmış olduğu açıklamada;

  "Beldemizin öncelikli olarak altyapıya ihtiyacı vardır. Kanalizasyon oluşumunu Milliyetçi Hareket Partimizin vereceği desteklerle gidereceğim. Yaz aylarında açık kanallardan gelen kokulara artık son vereceğime söz veriyorum.

  Belediye binamızın araçlara ihtiyacı var. Bunlar ambulans, itfaiye, çöp arabası, çöp bidonları vijandör ve yol aracı olarak kepçeyi hizmetinize sunacağıma söz veriyorum.

Neden Hakkı Kutlu?

  Sayın Adayazı’lı hemşerilerim, Adayazı Beldemizin hemşireye, sağlık ocağına ve doktora ihtiyacı var. Yaşlı teyzelerimizin ve amcalarımızın faturalarını yatırabileceği ve iletişimi sağlamak için bir postaneye ihtiyacı var. Adayazımızın eski okulu harabe bir şekilde yok olmaktadır. Biz bu okulu canlandırıp yaşlılar bakım evi olarak hizmete sunacağız.

Adayazı çocuklarımızın temiz bir ortamda, gönül rahatlığı içerisinde, güvenli bir şekilde oynayabileceği çocuk oyun parkı, yazın gelen gurbetçilerimizin ferah, temiz bir ortamda dinlenip piknik yapabileceği bir piknik alanına ihtiyacımız var. Bunları da partimizin desteği ile gerçekleştireceğiz.

  Adayazımızın bunlar gibi çözüm bekleyen sorunları var. Bu sorunları da ileriki günlerde dile getireceğim.

  Sayın Adayazılı hemşerilerim ve gurbetçi kardeşlerim, hepinize sevgi ve selamlarımı iletir, daha aydın bir Adayazı Beldesi için desteklerinizi bekliyorum" dedi.

Comments are now closed for this entry