Ak Partililer Yemekte Buluştu

Gösterim: 2405

Ak Parti, Emirdağ Yönetimi, Emirdağ Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, Emirdağ Belediye başkan adayı Cengiz Pala ve Belediye Encümen adayları, il Genel Meclis Adayları, Emirdağ Ziraat odası lokantasında yemekte buluştular. Tanışma ve kaynaşma amaçlı yemek 22 Şubat Pazar günü gerçekleşti.

 

Açılış konuşmasını yapan Abdulkadir Yılmaz “Tanışma ve kaynaşma hem birbirimizle, hem de kadın kollarımızın kaynaşması amaçlı toplantımıza hoş geldiniz. Ak parti olarak bu seçimi almamız gerekiyor. Emirdağ belediyesinin gelir ve giderleri bellidir. Her ay 150.000 TL açık veriyoruz. Bu nedenle iktidar gelmeli ki yeni iş sahaları, fabrikalar ve yollar yapılsın. Örnek vermem gerekirse Alt yapımız için proje hazırladık. Çevre ve orman bakanımız Veysel Eroğlu bu projemizde bize destek verdi. Fakat kendi ilçesine yardımcı olamamıştır. Aynı şekilde Sultandağı Belediye Başkanı, Demokrat Partiden ayrılıp Ak Partiye katılmıştır. Bu nedenle Emirdağ Belediye hizmetlerinin devamlılığı ancak ve ancak Ak Parti ile olacaktır.

Neden Cengiz Pala dersek de 27 yıl Banka memurluğu sırasında Emirdağ Vakıfbank Türkiye de 8. olmuştur. Aynı şekilde emekliliğinden bu yana başarılı bir işletmecilik sergiliyor. 3 çocuğunu da okutmuş. Hem işinde hem de ailesinde başarılı olan birisi olarak Cengiz Pala dedik. İş takibi konusunda biz Ankara’ya gittik. Sayesinde 2 doktorumuzu, Ortopedi ve Genel Cerrahımızı aldık. İş takibi, titizliği, çalışkanlığıyla inşallah Cengiz Pala önümüzdeki dönem çok iyi hizmetler alacağız.

 

Arkasından Emirdağ Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ “ Biz 5 yıl boyunca Emirdağ’ın önünü açacak projelere imza attık. Yerel mana da hizmet etmeye çalıştık. Bizden önce 10 yıl bu memlekette sadece Organize Sanayi bölgesi lafı edildi. Bizden önce 1 mt2 yeri olmayan Organize Sanayinin, şu an 105 hektar, 74 parsel tapulu yerimiz var. Kim gelirse de uygun projesini getirene bedelsiz veriyoruz. Tabi bunu bile bile inkar eden, görmek istemeyenler var. Olsun biz yapalım da onlar inkar etsin. Yatırımcılara 6 parsel da yer verdik. Dört yola kadar mücavir alanını içine aldık. Emirdağı, dörtyola doğru gelişmeyi açmış bulunuyoruz. Bundan sonra da ciddi yatırımların devamlılığı için hükümetin desteği gereklidir. Emirdağ’ın önünün açılması için İktidarın belediyeyi alması gereklidir.ben bu inancı görüyorum. Allah utandırmasın. Saygılar sunuyorum.” Dedi.

Cengiz Pala'nın konuşması ve yemekten fotograflar haberin devamında...

Son olarak Cengiz Pala “ Ak Partisinin idari kadrosu, ak partiye gönül veren Arkadaşlarım hepinize saygılarımı sunuyorum. Sevgili hemşerilerim ben sizlerin yüzüne leke getirmemek için bu yola çıktım. Sizlerden aldığım gayretle bu yola çıktım. Belediyeciliğin piri bizim başbakanımızdır. Ben onun yolundan gideceğime sizlerin yanında söz veriyorum. Cengiz Pala’nın sözü bir senettir. Memleketimizin geleceği için partimize destek verelim. Belediyeler hizmet birimleridir. Bende bu birimin başına geçince, hepinizin hizmetkârı olacağım. Herkese geldiği için teşekkür ediyor, Saygılar sunuyorum.” Dedi.

 

Saat 15:00’te toplanan partililer yemeklerinin ardından, Ak Partinin yeni müziklerini dinleyerek ayrıldılar.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Comments are now closed for this entry