Akp'den Başbakan İçin Afyon'a Çıkarma

Gösterim: 2367

29 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerinde İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet sloganı ile meydanlara çıkan Başbakan Erdoğan dün Afyonlulara seslendi.

54 Tesis Açıldı

Cumhuriyet Meydanı’nda saat 14.00’de Afyonlulara hitap eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda ilimizde yapımı tamamlanan 40 tesisinde açılışını gerçekleştirdi.

Emirdağ Toki İçin 4 Anahtar Verdi

Emirdağ Toki için 4 anahtar veren Tayyip Erdoğan, tokinin temsili açılışını yapmış oldu. Emirdağ da diğer anahtarların teslimi ise Mart ayı içerisinde teslim edilecek.

Adaylarına Oy İstedi

İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet sloganı ile meydanlara çıkan Başbakan Erdoğan, halkımızdan 29 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde partisinin adayı Burhanettin Çoban ile diğer ilçeler ile beldelerdeki adaylarına oy vermelerini istedi.

İlçemizdeki Akpliler De Afyondaydı

Bu arada dün saat 11.00 sularında ilçemiz Cumhuriyet Meydanında toplanan AKPliler de Başbakan’ın yanında bulunmak için Afyonkarahisar’a hareket ettiler. Afyonkarahisar’a ilçemizden 50’ye yakın taksi ile 10’a yakın minibüs ve 1 otobüs gitti, Emirdağ’dan 400 civarında katılım gerçekleşti.

Bunun yanı sıra AKP Belediye Başkan Adayı Cengiz PALA ve AKP İlçe Teşkilatının tamamı dün Afyonkarahisar daydı.

Comments are now closed for this entry