Cengiz Pala'dan Kadınlara Özel Projeler

Gösterim: 1989

100_8465.jpgDeğerli Emirdağ'lı Hemşerilerim;

 

Ak Parti olarak kadınlarımızın toplumsal hayata katılımını ilçemizin kalkınmasının vazgeçilmezlerinden sayıyoruz. Bu amaçla ilçemiz için bir ilk olacak kadınlarımıza yönelik 3 önemli projeyi halkımıza sunuyoruz.

          Kadın Meslek Evleri
        Microkredi  yolu  ile  Kadınlarmızın ürettiklerini  kazanca dönüştürülmesi
        Hobby Bahçeleri

Tüm Türk kadınları gibi Emirdağlı kadınlarımızın da her biri kahramandır. Siz başımızın tacı analarımız , kadınlarımız dün Kurtuluş Savaşı’nda vatan mücadelesi verirken bugün devletimizin ve milletimizin kalkınma yükünü hak etmektesiniz. İşte bu sebeple Emirdağlı kadınlarımızın Emirdağ’ın toplumsal yaşamında daha çok etkili olması ilçemizin kalkınması için temel oluşturacaklardır. Bu düşünceyle her ay bir mahallede olmak üzere daha çok kadınlarımızın görüşlerini almak için mahalle toplantıları yapma sözü verdik
    29 Mart günü Emirdağ’ın değişim ve kalkınma süreci açısından hayati derecede önemli bir gündür. Bu önemli günü hep birlikte gücümüzü , enerjimizi , duygularımızı ve heyecanlarımızı birleştirerek yaşayacağız. Ama ilçemizin geleceğine yönelik duygularımız hiç bir zaman kaybetmeyeceğiz.
    Biz daha önce hiç kimsenin gündemine alamaya cesaret edemediği projeleri gerçekleştirmek için kararlılıkla yola çıktık. Pek çok temel sorunu çözüme kavuşturmak için hazırız.
    Biz gerçekleştireceğimiz projeleri şartları sonuna kadar zorlayarak gece gündüz çalışarak yapacağız
    El ele vererek çok daha iyisini çok daha güzelini hep birlikte yapacağız. Bize güveniniz.
    Milletimizin desteği olmadan büyük işler başarılamaz. Elde edeciğimiz başarılar hepimizin ortak başarısı olacaktır.
    Başlattığımız değişim ve kalkınma ruhuna sahip çıkmak, Emirdağ’ın geleceğine sahip çıkmaktır. Bunun içinde herkesin katılımına ihtiyaç vardır. Biz daha çok çalıştıkça şehrimiz daha modern, insanlarımız daha mutlu olacak. Bu inançla yorulmayacak, başaracağız. Biz Emirdağ ve Emirdağ halkı olarak el ele omuz omuza aydınlık yarınlara yürüyeceğiz.
    Bizim artık karşılıklı çekişmelerle kaybedecek vaktimiz kalmamıştır. Bütün boyutlarıyla güçlü olmamız güç birliğimizi dışarıya yansıtmamız gerekir. Birbirimizi yıkıcı eleştirilerle  değil uyarıcı yol gösterici bir ortak akılla desteklememiz gerekir. Aksi takdirde bundan kaybeden Emirdağ’ımız olur. Emirdağ’ımız için kim bir çivi çakmışsa teşekkür eder destek olmaya devam ederiz.
‘’ Emirdağ’ımızın kaderi bizim kaderimizdir ‘’ diyerek yola çıktık. Bu yüzden biz projelerimizi yalnızca açıklamakla kalmadık halkımıza senet olarak sunduk. Şimdi sizlerden 5 yıl için yetki istiyoruz eğer bu görevi bize verirseniz 5 yıl sonra gerçekleştiremediğimiz projeler olursa hesabını bizden sorunuz.
    Biz efendi olmak için değil hizmetkâr olmak için bu yola çıktık. Bu yüzden bizim İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET
    Saygılarımızla.
                                              AK PARTİ Emirdağ Belediye Başkan Adayı
                                                               Cengiz PALA

Comments are now closed for this entry