Önce Emirdağ Öncü Emirdağ

Gösterim: 1607
bbpilgeneladay.jpg

Emirdağ ilçesi Büyük Birlik Partisi İl Genel Meclisi 1. sıra Adayı Aydın Sağlam yaptığı açıklamada “Sayın Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu 10.03.2009 tarihinde ilçemize gelecek. Genel Başkanımız 10.03.2009 Salı günü saat 09 ile 10.00 arasında Eskişehir Caddesindeki Büyük Birlik Partisi Emirdağ İlçe Başkanlığı teşkilat büromuzu açarak, Eren oğlu Oteli önünde de Emirdağlı vatandaşlarımıza hitap edecek. Bu davaya gönül vermiş ve Muhsin Yazıcıoğlu ‘ na inanmış vatandaşlarımızı açılışımıza davet ediyoruz.” Dedi.

Ayrıca Emirdağ İlçesi Büyük Birlik partisi İl Genel Meclisi 1. Sıra dayı Aydın Sağlam sitemiz emirdag.com.tr’ye yaptığı açıklamada yapacaklarını şöyle sıraladı;

1.            Bizler Emirdağ ve 70 den fazla köylerimiz için yola çıkmış gönül erleriyiz.” Ben ancak milletime hizmet ederim” diyen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolundan giden Emirdağlı hemşerilerimiz.

2.            Hesap sormaya değil, kavga gürültüye değil; iş yapmaya, icraata, sizlere hizmet etmeye talibiz. Köylümüzün, çiftçimizin, Emirdağ’ımızın sesi olmak için sizlerin desteğini istiyoruz.

3.            Bolvadin’in, Çiftelerin, Yunak’ın yıllar önce kurulmuş faal olan Ticaret Borsası vardır. Emirdağ’ımızın ise 7682 kayıtlı çiftçisi olmasına rağmen hala bir Ticaret Borsası yoktur. Bunu Emirdağ’ına kurmak için bu göreve talibiz.

4.            Yıllardır 70’den fazla köyümüzdeki çiftçilerimizin heba olan emeğini, süt parasını, kanayan yarasını dindirmek amacıyla; tamamen resmiyete bağlı bir süt toplama merkezi kurmak için bu göreve talibiz.

5.            Sabah ezanında kalkan elleri pancar tarlasında çatlayan, yollarda trafik korkusuyla yatan; pancar çiftçimizin bir nebze de olsa derdine deva olmak için bu görev talibiz.

6.            Yıllardır gelişemeyen, kalkınamayan ama her zaman gurur duyduğumuz, her zaman övündüğümüz Emirdağ’ımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle bu göreve talibiz.

7.            Tüm bunlar ve daha fazlasını yapmak için, köylümüzün, çiftçimizin, kim sesimizin, Emirdağlımızın yanında olmak için, halkla iç içe, halkın yanında ve halka hizmet için 5 yılda bir elinize aldığınız mühürü hilalin içindeki güle vurmanız bize gelecek oy demektir.

Sizlere Güvenip, İnanarak Bu Yola Çıktık

Comments are now closed for this entry