Davulga belediye başkan adayı Salih Gündoğan yapacağı hizmetlerini açıkladı. "Vazifeyi ihmale sürükleyen merhamet memlekete ihanettir.Diyen Salih Gündoğan projelerini şöyle sıraladı.

1-İlk işimiz gençlere halı saha yapmak, mevcut düğün salonu ve parkı güzelleştirmek, gerekirse yeniden inşa etmek.

2-  60 yıllık belediyeyiz ama ne hikmetse kanalizasyon yapılmamış. Çevre ve Orman Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu ziyaret etmiştir. Bakanımıza kanalizasyon sorunu söyledik ve sözünü aldık. Tüm maliyetini karşılayıp yapacaklarının altını çizdi. Bizde bakanımıza teşekkür ettik. Kazandığımız andan itibaren en kısa zamanda kanalizasyon sorunumuzu bitireceğiz.  

3- Beldemize uzaktan gelen su maliyeti ağır olduğu için pahalıdır. Yakın mevkilerde su arayarak suyu ucuzlatıp kullan kullanma ücreti olan 17 tl yi kaldıracağız. Sayaca göre ücret alınacaktır.

4-Yunak Emirdağ karayolunun genişletmek için bakanımızdan söz aldık. Gerekli işlemleri yapacağız. En kısa zamanda yapılması için takipçi olacağız.

5- Personel sayımız azalmıştır. Kalifiyeli eleman alacağız.Halkımızı Belediye nönünde bekletmeyeceğiz.


6-Emirdağ Davulga arası taşımacılığı kolaylaştıracağız. 2 veya 3 adet 17 kişilik minibüs alacağız. Sabit saatlerle değil yolcu durumuna göre hareketli seferler uygulayacağız. Sebebi otobüs saatli olduğu için vatandaş haklı olarak diğer araçlara yöneliyor.

"Daha yapacak hizmetlerimiz olacaktır, yapamayacağımız işleri vaat etmeyiz. Davulgalılar kendine hizmet edecek adayı seçecektir. Halkımıza yakışır işler yapacağız. Bu hizmetler inşallah gerçek olacak. Salih Gündoğan Davulga belediyesinde şoför olarak çalışmaktadır. Sorunları yerinde gördüğü için aday olmuştur yapılamayan hizmetleri yapmak için adaydır.

Diğer aday arkadaşlar başarılar dilerim.

İşimiz hizmet gücümüz millet durmak yok yola devam"