Ceylan Morca Belçikaya Gitti

Gösterim: 1851

29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde MHP Emirdağ Belediye Başkan Adayı olan Ceylan Morca seçim çalışmaları için temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Belçika'ya gitti.

Belçika'da bulunan Emirdağ'lıların davetlisi olarak 13 Mart 2009 Cuma Akşamı ilçemiz meydanından ayrıldı. Belçika'ya gidecek olan Morca seyahati öncesi yapmış olduğu basın açıklamasında;"29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde MHP Emirdağ Belediye Başkan Adayı oldum. Bu adaylığım makam-mevki için değil ilçemize hizmet içindir. Belediye başkanı olmam halinde saltanat mirası kalmayacağını, aksine ilçemizin acilen çözülmesi gereken sorunlarının beni beklediğini biliyorum.

Geçmiş belediye başkanlarımızın başlatmış olduğu güzel projeleri devam ettireceğim.

 Hizmet bana verildiği takdirde seçim öncesi açıklamış olduğum projeleri de belli bir program ve aciliyet önceliğine göre hep birlikte uygulayacağız.

Yurt dışında bulunan gurbetçilerimizin davetli olarak kısa süreli bir gezi programı düzenledik.

Yurt dışında bulunan hemşerilerimizin İlçemizden ve bizlerden beklentileri hakkında bilgiler edineceğiz.

 Yerel seçimde halkımızın takdiri önemlidir.

Bu seçimde Partiden ziyade şahsa, projelere oy verilecektir. Bizde ulaşamadığımız hemşerilerimize ulaşıp projelerimizi aktaracağız. Onların görüş ve önerileri de dikkate alacağız. Seçimin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim" dedi.

Comments are now closed for this entry