Seçim çalışmalarının hızla sürdüğü şu günlerde, muhtar adaylarımız mahalleleri için projelerini açıklıyor. İncili Mahallesi Muhtarı ve muhtar adayı Orhan Dölek'ten, sitemize gelen açıklaması ;

Bundan beş yıl önce ilçemiz İncili Mahallesi muhtar adaylığı için aday oldum. Mahallemiz sakinlerinin teveccühü, aday arkadaşlarım arasında şahsımı tercih edenlerin biraz fazla olması nedeniyle incili mahallesi muhtarlığı görevine başladım.

 

Göreve başladığım günden itibaren mahallemiz için, mahallemiz sakinlerinin daha rahat bir ortamda yaşamaları için çalışmalarıma başladım.

Yapmış olduğum tüm çalışmalarımda mahallemiz sakinlerinin fikirlerini almaya çalıştım.

Bende aynı mahallede ikamet ettiğim, aynı caddeyi, aynı yolu kullandığım için mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Gözümden kaçan bana iletilen tüm sorunların çözümü için de gerekli çalışmaları yaptım.

Beş yıllık geçen süre içerisinde hedeflediğim bir büyük projemin yani Melek Camii inşaatının büyük bölümünü el birliği tamamladık.

İlçemizde çift minareli, derslik, morg gibi çok amaçlı bölümlerin olduğu geniş bahçeli, ilçemize hâkim yerde olan tek camidir.

 Şu an Camimizden ezan sesi yükselmekte olup, nasip olursa bu sene tüm bölümleri de kullanılmaya başlanacaktır.

Biz başlattık, sizler devam ettirdiniz birlikte tamamlayacağız.

Önümüzde yine bir seçim var. Bu seçimde başladığım projeleri tamamlamak, sizlerden gelen yoğun destek üzerine yeniden aday oldum.

 

Seçim sonucunda şahsıma yeniden görev verilmesi halinde ilk işimiz yine sizlerin yardım ve desteği ile yarım kalan projelerimizi tamamlamak olacaktır.

Yeni dönemde mahallemiz için yapılması gerekenleri yaparken yine büyük bir projemiz olacaktır. Bu projeyi de yine birlikte başaracağız.

Seçim Tamam, Çalışmaya Devam

 29 Mart 2009 Pazar günü seçim yapılacak, bu seçimde mahallemiz sakinlerinden bir arkadaşımız daha adaylığını ilan etmiştir.

Seçim gününe kadar yeni aday ya da adaylar çıkmaz ise seçimi ikimizden biri kazanacaktır.

Arkadaşımıza ve destekleyenlerine başarılar dilerim.

Seçim demokrasinin gereğidir. Bizlere düşen seçim sürecinde çalışmalarımıza devam etmek, seçim sonucunda da kucaklaşabilmektir.

Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır.

Seçimin ilçemize ve güzel yurdumuza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.