Afyon Milletvekili Ahmet Koca Emirdağdaydı

Gösterim: 1909

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Ahmet Koca seçim çalışmaları ve temaslar için Emirdağ’a geldi. Emirdağ belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ’ı ziyaret eden Koca ve Ak Parti Emirdağ Teşkilatı arkasından Büyük Birlik Partisini ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini ileten Koca “ Umarız hayırlı bir haber gelir. Haberleri yakından takip ediyoruz.” Dedi.

Belediye Hoparlöründen Ak Parti İçin Konuşma yapan Koca “Değerli hemşerilerim hepinizi saygıyla selamlıyorum, Gününüz hayırlı olsun. Yarınlarınız umutlu olsun.

Ak Parti Emirdağ Teşkilatının daha önce şahsım adına yapmış olduğu program vesilesiyle sizlere hitap etmek için gelmiştim. Ancak malumunuz üzere Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu elim biz helikopter kazasının duyumu aldık. Arama çalışmaları devam ediyor. Bizde Büyük Birlik partisine ve Muhsin Yazıcıoğlu’na saygımızdan ve sevgimizden dolayı konuşmamı bu şekilde tamamlamak istiyorum.

Büyük Birli Partisine ve Muhsin Yazıcıoğlu’na güvenen ve inanan seven insanlara geçmiş olsun diyorum. Hayırlı haberlerini beklemek üzere siz Emirdağlı hemşerilerime saygılarımı selamlarımı iletiyorum. Allaha emanet olun.”  Dedi.

Ardından Parti binasına geçen Koca, partililerle görüşerek Emirdağ’dan ayrıldı.

Comments are now closed for this entry