Büyük Birlik Partisi'nin Emirdağ Teşkilatında da sessiz bekleyiş sürüyor. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'yla ilgili henüz bir haber alınamamasından dolayı BBP'liler dört gözle gelecek iyi haberleri bekliyorlar.

Mhp Belediye Başkan Adayı Morca'dan Geçmiş Olsun Ziyareti

MHP Belediye Başkan Adayı Ceylan Morca da BBP'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Morca kazadan dolayı MHP'nin araçlarının propaganda yapmadığını, ayrıca seçim bürolarında da müziklerin kesildiğini belirtti.

Chp de telefonla "Geçmiş Olsun" dedi

CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Pala ve CHP İlçe Başkanı Gürsel Erdem de BBP'yi arayarak "geçmiş olsun" dileğinde bulundu. CHP de araçla propagandayı keserek, seçim bürosunun müziğini de kapattı. 

Aslan Sayın ve Ak Parti Milletvekili Ahmet Koca Seçim konuşmalarını yapmadılar

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Aslan Sayın ve Ak Parti Milletvekili Ahmet Koca Emirdağ Belediyesinin hoparlöründen bugün yapacağı konuşmaları kazadan dolayı yapmayarak seçimlerde tüm adaylara başarılar dileyerek konuşmasını bitirdi. Büyük Birlik Partisi Emirdağ ilçe teşkilatına da ilçemiz halkı tarafından yapılan "geçmiş olsun" ziyaretleri de devam ediyor.

2 hafta önce ilçemize gelen Yazıcıoğlu, halkın ilgisini görmüştü.Partilerimizin hepsi müzikli propagandayı durdurdu. Artık bundan sonra seçim günü gibi sessiz 2 gün geçmesi bekleniyor.