Mustafa Öztürk MR Adayları Onuruna Resepsiyon Verdi

Gösterim: 1554

AB´nin Başkenti durumunda olan Brüksel´in Gülen Yüzü olarak anılan Schaarbeek belediye meclis üyesi Mustafa Öztürk üyesi olduğu MR partisinden Bölge Parlementosuna aday olan arkadaşları onuruna bir resepsiyon verdi.

Oldukça mütevazi ve sıcak bir ortamda verilen resepsiyonda Türk Mutfağından oldukça leziz örnekler sunuldu.

Mustafa Öztürk uzun bir zamandır birlikte çalıştıkları encümen ve meclis üyesi aday arkadaşlarını basına tanıtarak onlara destek verdiğini belirtti. Öztürk bu seçimlerde çok bölünmüşlükten yakınarak en az 10 civarında parlemento üyesi çıkaracak potensiyel olmasına rağmen bunu kullanamayacak olmanın ızdırabı içersinde olduğunu belirtti. Öztürk Schaarbeek belediyesinde beraber çalıştıkları Sadık Köksal için ise ´´O çok yönlü ve çok birikimli genç bir arkadaşım. İyi bie eğitimi ve iş deneyimi var. Kendisi Brüksel bölgesinde yaşayan Türkler için bir şanstır. Sakık Köksal arkadışımın bu seçimlerde mutlaka parlemento üyesi olmasını arzu ediyorum. Bu yönde elimden gelen çalışmayı yapıyorum.  Elbette diğer adaylarımızın da seçilmesi isterim. Onların hepsine bu seçimlerde başarılar diliyorum´´ dedi.

Schaarbeek belediye meclis üyesi Mustafa Öztürk tarafından verilen resepsiyona katılanlar arasında Cécile Jodogne(FDF-Belediye Başkan Vekili), Sadık Kösal(MR-Belediye Meclis üyesi, Parti Grup başkanı), Filiz Güleş(FDF-Belediye Meclis Üyesi), Colienne Le Jeune(MR-Belediye Meclis Üyesi), Afaf Emamou(Schaarbeek Belediye Encümeni), yakın dostları, aile üyeleri ve basın mensupları katıldılar..

Comments are now closed for this entry