Her Zaman Hizmetinizde Olacağım

Gösterim: 1718
Kıymetli  vatandaşlarım,

7 Haziran Pazar günü Belçika´da yapılan , Bölge ve Avrupa Parlamentosu seçimlerinden,  sizlerden gelen büyük destekle , Brüksel  milletvekili  olarak seçilmiş bulunmaktayım.

Öncelikle, bu genç yaşımda bana  vermiş olduğunuz destek ve güveniniz  sebebiyle  sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Kıyasıya geçen bir seçim yarışından sonra alınan bu sonuç , gerek benim için, gerekse tarifi mümkün olmayan bir mutluluğa vesile olan siz saygıdeğer vatandaşlarımız için de gerçekten sevindirici bir durum olsa gerek .

Brüksel Milletvekili olarak , seçim kampanyası boyunca savunduğum projelerin hayata geçirilmesi için tüm gayretimi göstereceğimi belirtirken , bundan sonra her kesimi kucaklayıcı çalışmaların destekçisi ve takipçisi olacağımı yineliyorum.

Öncelikle  işsizlik- ayrımcılıkla mücadele, eğitim sorunlarına çare proğramları, kaybolan  insani  değerleri   yeniden  canlandırmak  , toplumsal  sevgi, saygı , kardeşlik  ve hoşgörü  plarformlarını  güçlendirmek  ,  eşler arası ve aile içi iletişimi desteklemek , gençleri  destekleme  proğramlarını güncel hale getirmek, gençler-yaşlılar arası buluşmayı sağlamak ve kuşaklar arası çatışmayı en aza indirmek için her zaman hizmetinizde olacağım.

Sevgi , saygı, kardeşlik ve hoşgörü hedefine yönelik her türlü platformun destekçisi olacağımı vurgularken , siz kıymetli vatandaşlarıma tekrar  en içten teşekkürlerimi iletiyor , sevgilerimi ve saygılarımı  sunuyorum.

Mahinur Özdemir
cdH partisi Brüksel Milletvekili

Comments are now closed for this entry