Ttnetten Kış Kampanyası

Gösterim: 3857
Ttnetten Kış Kamanyası

Yeni kampanyalar ile müşteri kitlesini genişletmeyi hedefleyen TTNET, ADSL hizmeti almayan kullanıcıları bir kez daha sevindirecek gibi görülüyor.

 

"Türkiye'de internet kullanımını yaygınlaştırma" misyonundan hareketle çalışmalarını sürdüren TTNET, yeni "Kış Kampanyası" ile internete uygun fiyata bağlanma fırsatı sağlıyor. Türkiye'nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET, eğitimden eğlenceye kadar sunduğu zengin içerikleri ile her yaştan internet kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılarken, abonelerine avantajlı koşullarla internete bağlanma fırsatı sağlıyor. 31 Aralık 2008'e kadar sürecek "Kış Kampanyası"nda, 29 YTL'lik bağlantı ücreti TTNET tarafından karşılanıyor ve aboneler ücretsiz modem fırsatından yararlanıyor.

TTNET’in zengin içerik dünyası TTNET’in, ilköğretim öğrencilerinin ve öğretmenlerinin eğitimle ilgili konularda bilişim teknolojilerini kullanma alışkanlığı kazanması amacıyla sunduğu TTNET VİTAMİN eğitim paketi sayesinde ilköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8'inci sınıfta okuyan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler derslerinin içeriklerine ulaşabiliyor. Öte yandan öğrenciler, ders kitabı TTnet Vitaminmaketi üzerinden konuları rahatlıkla takip edip; 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular sayesinde derse kolaylıkla hazırlanabiliyor. TTNET, Aile Koruma Şifresi ile de ailelerin çocuklarının internet kullanımı ile ilgili kaygılarına çözüm sunarken; yüz binleri aşkın şarkının yer aldığı www.Ttnetmuzik.com.tr adresinden ulaşılabilen TTNET MÜZİK portalı ile abonelerine; herhangi bir ücret ödemeden şarkı indirebilme ve indirmeden sınırsız dinleyebilme, güncel müzikleri ve müzik haberlerini takip edebilme olanağı sağlıyor.
Tarifeler ve Ttnet Adsle başvurmak detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Add comment