Tüm Yatırımcıları Emirdağ Organize Sanayimize Bekliyoruz

Gösterim: 2874
Organize Alt yapi

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi, Emirdağ Belediyesi ve Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ortaklığıyla çalışmalarına başlanan “Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi”nde nihayet mutlu sona gelindi.

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi 1. Etap altyapı yapım işi inşaatı, 28.07.2008 tarihi itibariyle başladı. Çalışma yerinde incelemede bulunan Emirdağ Belediye Başkanı Lutfi İhsan DAĞ ve Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yılmaz ÜNVER; Organize Sanayi için yıllardır verdikleri uğraşın nihayet mutlu sona ulaştığını ve yapılan çalışmanın Emirdağımız için mihenk taşı olacağını söylediler.

Emirdağ Belediye Başkanı Lutfi İhsan DAĞ ve Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yılmaz ÜNVER; artık tek eksiğin yatırımcı olduğunu belirterek:

“Organize Sanayi’nde bedelsiz arsa tahsisleri devam ediyor. Altyapı inşaatı da başladı. Artık tüm yatırımcıları Emirdağ Organize Sanayimize bekliyoruz. Emirdağ halkımız çalıştığı her alanda etrafındakilere öncülük etmiştir. Emirdağlı hemşerilerimiz bu konuda da diğer yatırımcılara öncülük etmelidir.” dediler.

Comments are now closed for this entry