Fatih İlköğretim Okulu Öğrencileri Emirdağ Huzurevini Ziyaret Etti

Gösterim: 6725
Fatih İlköğretim Okulu Huızuevir ziyareti Fatih İlköğretim Okulu’nun Gezi, Tanıtım ve Turizm Kulübü ile Kültür, Edebiyat, Yayın ve İletişim Kulübü 15.10.2008 tarihinde Emirdağ Huzurevi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Fatih İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim Karadağ, kulüplerimizin danışman öğretmenleri Özge Cangökçe ve Leyla Kartal, 5/A Sınıfı Öğretmeni Kadir Teke ile kulüp öğrencilerinden oluşan 15 kişilik bir öğrenci grubu ile gerçekleştirilen huzurevi ziyareti güzel anların yaşanmasına sebep oldu. Huzurevinde çok sıcak karşılanan okulumuz personeli ve öğrencileri huzurevi sakinlerinin ellerini öptüler, onlarla sohbet ettiler ve tecrübelerini dinlediler.
Huzurevi sakinleri ziyaretten çok memnun olduklarını bu tip ziyaretlerin onları çok mutlu ettiğini belirttiler. Ziyaretin öğrenciler için özel bir deneyim olması ve huzurevindeki yaşlılarımızın çok temiz ve güvenilir bir ortamda güler yüzle hizmet aldıklarının yerinde görülmesi ziyareti planlayan öğretmenleri çok mutlu etti.Comments are now closed for this entry