Fener Bahçe Derneği Öğrencileri Sevindirdi

Gösterim: 1984
Fenerbahceliler Derneği

Geçtiğimiz haftalarda sitemizde duyurduğumuz,  Belçika Fenerbahçeliler derneği ilçemizdeki 500 öğrenciye yardım günü 1 Kasım cumartesi düzenlendi. İlçemiz inkılap ilköğretim okulunda yapılan etkinliğe Fenerbahçe dernekler sorumlusu Mithat Yenigün, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Karasu, Belçika Fenerbahçeliler dernek başkanı Mahmut Korkmazer (Kuzunun Mahmut), Dernek yönetiminden Sait Köse, İlçe Kaymakamımız Zekeriya Güney, Emirdağ Belediye Başkanı L.İhsan Dağ  Mili Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda halk katıldı.

500 öğrenciye yapılan yardımlarda öğrencilere elbise ve kırtasiye Fenerbahceliler Derneği Mahmut Korkmazeryardımında bulunuldu.  Yardımlar İlçe milli eğitim tarafından belirlenen köy ve beldelerdeki öğrencilere verildi. Ayrıca öğrencilere Fenerbahçe forması da hediye edildi.

Fenerbahçe derneklerinde başlatılan bu yardım günlerinin ilk ayağı Emirdağ oldu. Yetkilerden edindiğimiz bilgiye göre önümüzdeki günlerde de farklı il ve ilçelerde bu yardımlar devam edecek.


Comments are now closed for this entry