Bir Fincan Kahve Kampanyasına Aziziyeden İştirak

Gösterim: 1994
Aziziye Bir fincan Kahve

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım’ın başlatmış olduğu 'Bir Fincan Kahve' projesinin uygulamasında, Emirdağ Aziziye İlköğretim Okul yapmış olduğu ziyaret programına uygun olarak Öğrenci Velilerini ziyaret etmeye başladılar.

"BİR FİNCAN KAHVE" Projesi ile ilgili olarak Emirdağ Aziziye İlköğretim Okulu Müdürü F.Levent Aytek' den almış olduğumuz bilgiye göre;"Milli Eğitim Müdürlüğümüzce başlatılan tüm projelerde olduğu gibi bu anlamlı proje içinde okulumuzda komisyonlar oluşturup ziyaret takvimi belirledik.

Velilerimizi evlerinde kırk yıllık hatır oluşturmak için ziyaret ediyoruz. Ailelerle okul arasında iyi bir ilişki kurmak ve karşılıklı anlayışı sağlamak amacıyla yapılan ziyaretler; okulumuzda kurulan diyalog ekibinin hazırlamış olduğu program çerçevesinde yürütülmektedir. Ve muhakkak her velimiz ziyaret edilecektir.

Ziyaretlerden memnun kalan velilerimizi görüşmeleri sıklaştırmak, öğrencilerimizi daha iyi tanımak için iadeyi ziyarete bekliyoruz.

Veli görüşlerini çok önemsiyoruz. Ziyaretimiz sırasında küçük anket çalışmaları da uyguluyoruz. Projenin başlatılmasında ve uygulanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim”dedi.


Comments are now closed for this entry