Bir Fincan Kahve Kampanyası

Emirdağ ilçesi Şükrü Mola İlköğretim Okulu öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan “Bir Fincan Kahve” projesi kapsamında veli ziyaretlerinde bulundular.
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan “ Bir Fincan Kahve “ projesi kapsamında öğrenci velilerini evlerinde ziyaret etme çalışmaları devam ediyor.
Okul yönetimince oluşturulan komisyondaki öğretmenler velilerin ev ziyaretleri yapıyorlar. Sınıf öğretmenleri Nihal Özdebir , M. Cenap Sarı ve Birsen Eryürük öğrenci velilerini evlerinde ziyaret ederek öğrenci hakkında görüş alış verişinde bulundular. Öğretmenler tarafından hazırlanan anketleri dolduran veliler bu tür çalışmalardan memnun olduklarını belirterek bu çalışmaların yararlı olduğunu söylediler.
Öğretmenler en son olarak ziyaret ettikleri Koçak ailesini ziyaret ettiler. Koçak ailesinden Tarık Koçak “ Bu ziyaretler gerçekten çok faydalı olduğuna inanıyorum. Benim 3 çocuğum okula gidiyor. Biz buraya bu yıl geldik. Gerçekten hem okul idaresinden hem’ de öğretmenlerinden memnunuz. Bu tür ziyaretlerin devam etmesi taraftarıyım “dedi. Veli ziyaretlerinde öğretmenler öğrenci velilerine birde anket doldurtarak, velilerin istek ve temennilerini alıyorlar. Bu anketlerin sonucu okul idaresi ve öğretmenler tarafından değerlendirilecek.