En Güzel Hediye

Gösterim: 2223
Emirdağ İlköğretşim

Emirdağ İlköğretim Okulu Kültür ve Edebiyat Kulübü öğrencileri Toplum Hizmeti kapsamında kardeş okulları Tabaklar Köyü İlköğretim Okulu’na 04.12.2008 Perşembe günü kitap yardımında bulundular.

Ünlü bir düşünürün  “Ülkenin her karış toprağına buğday eker gibi kitap ekerdim.” sözünden hareketle en güzel hediyenin kitap olduğunu düşünerek kendi aldıkları ve Okul-Aile Birliği Eski Başkanı Ayşe Pala’nın bağışladığı toplam 95 adet hikâye kitabını, ayrıca Bilge Kırtasiye’nin yaptığı kırtasiye yardımlarını Kardeş Okullarındaki öğrencilere teslim ettiler.

Kültür ve Edebiyat Kulübü öğretmeni Gökşen ÖZDEN KESKİN, geçen sene olduğu gibi bu yıl da Kardeş okullarına kitap yardımında bulunduklarını; ayrıca kulüp öğrencilerinin, Ayşe Pala’nın ve Bilge Kırtasiye’nin bağışladığı 120 adet hikâye kitabını da Çaykışla İlköğretim Okulu’na teslim ettiklerini belirtti.

Gökşen ÖZDEN KESKİN, herkesin bu konuda duyarlı olması gerektiğini ve evlerinde bulunan okumadıkları kitapları ihtiyaçları olan okullara bağışlamalarının öğrenciler için en güzel hediye olacağını belirtti.


Comments are now closed for this entry