Trt Radyoları emirdağ

31 Aralık 2008 Çarşamba akşamı, saat 22.00 – 01.00 saatleri arasında, Emirdağ Kapalı Spor Salonu’nda harika bir Yılbaşı Eğlencesi sizleri bekliyor.

TRT Ankara Radyosu sanatçıları tarafından canlı yayınla gerçekleştirilecek konser programında Türk Halk Müziği sanatçısı Tülay Ağagil, Türk Halk Müziği sanatçısı Hasan Özel, Türk Sanat Müziği sanatçısı Hilal Çelebi Demirağ ve yine Türk Sanat Müziği sanatçısı Remzi Oktar;  en sevilen şarkıları sizler için söyleyecekler. Ayrıca Emirdağ Halk Eğitim Merkezi Müzik Grubu, Grup Hem (Pınar Halaç, Halil Rıfat Aydemir, Yavuz Öztuncer, Serdal Kökçü ve Ümran Durmaz) Emirdağ türküleri ve siz halkımıza müthiş bir müzik ziyafeti sunacaklar.

Emirdağ Belediyemiz ile Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu ortaklığıyla gerçekleşecek olan bu program ücretsiz olup; tüm halkımıza açıktır. Bununla birlikte; canlı yayınla gerçekleşecek olan program, “TRT Türkiye’nin Sesi Radyosu”ndan yayınlanacak ve konseri salonda dinleyemeyen hemşerilerimiz, bu harika etkinliği radyolarından, uydu alıcılarından veya internet üzerinden takip edebileceklerdir. Dileyen hemşerilerimiz telefonla canlı yayına bağlanıp; dilek ve isteklerini ifade edebileceklerdir.