Akparti'den Kadınlara Özel Program

Gösterim: 2311
1.jpgAkparti Kadın Kolları’nın düzenlediği Kadınlar günü programını Pazar günü saat 18’de yapıldı. Programa; Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyon Milletvekili Ahmet Koca, Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ, Belediye Başkan Adayı Cengiz Pala ve çok sayıda konuk katıldı.  
Solanda hiç bir tane masa bulunmamasına rağmen salon hınca hınç doluydu. İlerleyen saatlerde gelen konuklar salonda yer bulamadığı için tekrar evlerine dönmek zorunda kaldı. Katılım sayısı hakkında bilgi aldığımız partiler; ‘Programımıza katılım tahminimizden çok çok fazla olmuştur. Maalesef bir çok konuk evlerine dönmek zorunda kaldı.Bazı arkadaşlarımız  gibi şu kadar adet sandalye vardı, şu kadar ilave ettik  toplamda şu kadar katılım oldu dememiz yanlış olur. Sanki noter çağırıp onaylatmış gibi  şu kadar resmi katılım oldu dememiz yanlış olur. Sadece şunu belirtmek istiyorum, diğer programların tamamında içerde masa var , biz içerde masa olmamasına rağmen bir çok konuğumuza oturacak yer bulamadık.’

2.jpgProgram Çevre ve Orman Bakanı Prof . Dr. Veysel Eroğlu’nun konuşmasıyla başladı:
Eroğlu kadınlar gününü ve Mevlit Kandilini kutladıktan sonra, Kadınların önemi ve günümüzde kadınların yerinden bahsetti. Belediye Başkan Adayı Cengiz Pala’yı sonuna kadar desteklediği belirten Eroğlu, Emirdağına gelecek hizmetlerden bahsetti.Baraj, Altyapı, Kent Ormanı sözlerini yineledi, Bu işlerin kendi bakanlığına bağlı olduğunu söyleyen Eroğlu, Dunle Yol içinde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’a gerekli bilgiyi verdiğini ve Duble Yol için söz aldığını  söyledi.Eroğlu, konuşmasını tamamladıktan sonra salondan ayrıldı.

3.jpg
Daha sonra kürsüye gelen Afyon Milletvekili Ahmet Koca ;  6 yıldır  yurdun dört bir yanına Cumhuriyet tarihinde görülmemiş hizmetler yapıldığını, bu hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Koca; kendilerin birer hizmetkar olduğu  29 Mart’ta seçilecek adayında koltuk sevdalısı değil hizmetkar olması gerektiği söyledi. Daha sonra Akparti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Cengiz Pala’nın seçilmesi durumunda  Emirdağ’lıların hizmetkarı olacağını söyleyen Ahmet Koca konuşmasını şöyle tamamladı. ‘Cengiz Pala sizlerin hizmetkarı olacak bizde Cengiz Pala’nın hizmetkarı olacağız.’

5.jpgDaha sonra sırasıyla kürsüye çıkan Belediye Başkanı Lütfi İhsan Dağ ve Akparti Kadın Kolları Başkanı Tülay Kuyun konuşmalarını yaptılar.Kadın Kolları Başkanı Tülay Kuyun , Lütfi İhsan Dağ'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi sundu.Program slayt gösterisi ve ilahi gurubunun kadınlar gününe anlam veren ilahileriyle devam etti. Ve konukların sabırsızlıkla beklediği Semazenler piste çıktı. Sema gösterisine uygun müzik eşliğinde  Semalarını yapan Semazenleri konuklar heyecanla izledi.


 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Comments are now closed for this entry