Ticaret Ve Sanayi Odasından Fuar Organizasyonu

Gösterim: 1643

İnşaat sektörüne yön veren 10’uncu İstanbul Pencere Fuarı, PVC, alüminyum ve ahşap pencere profil, cam ve cam işleme makinaları, aksesuar, panjur ve profil işleme-pencere imalat makinalarının sergilendiği zengin kapsamı ile 60.000 m2 alanda 29 ülkeden 411 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla sektörlerin buluştuğu fuara Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonu ile İlçemizde faaliyet gösteren firmalarının katılımıyla 14 Mart 2009 günü bir ziyaret gerçekleştirildi.

Fuarda katılımcılar gelişen makine teknolojileri yedek parçaları aksesuarları ile diğer firmalarla tanışma fırsatı buldular. Katılımcılar işlerini geliştirmek için son teknoloji makineleri deneme imkânının yanında makinelerin alımı için görüşmeler yaptılar. Fuar katılımcıları fuarın kendileri için çok yararlı olduğu, fuar sayesinde son model makineleri ve yan ürünlerini tanıma fırsatı buldukları dile gelirken, Fuarın gerçekleşmesinde en büyük etken olan Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Abdil DEMİRAL ve ekibine Fuarda bizimle beraber olup, her türlü desteğini esirgemeyen Odamız genel sekreteri Koray GÜRBÜZ’e teşekkür ettiler. Konu ile ilgili görüştüğümüz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Abdil DEMİRAL ise;

Globalleşen dünya piyasa ekonomisinde İlçemizde faaliyette bulunan firmalarında bu yarışta geri kalmamaları için,Geliştirilen son model makinelerle daha kısa sürede daha az maliyetletli ürünler yapabilmesi,rakiplerinden geri kalmaması pazarın içinde olması için gelişen teknolojiyi takip etmek kaçınılmazdır.Bu nedenle bu fuar organizasyonu bir başlangı olup,Ülke çapında düzenlenen değişik meslek kollarına ait fuarlara katılım oldukça biz bu organisazyonları düzenleyeğiz. Dedi.

Comments are now closed for this entry