Kapalı Spor Salonunda Anlamlı Gece

Gösterim: 1393

16 Nisan 2009 Perşembe günü ilçemiz Emirdağ Kapalı Spor Salonunda Kutlu Doğum Haftası Organizasyonu yapıldı.

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Emirdağ ilçe Müftülüğü tarafından organize edilen program saat 20.00 da  büyük bir katılımla gerçekleşti.Geceye Belediye Başkanı Cengiz Pala, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş,ilçe müftüsü İbrahim Sırmalı, İlçemiz eski müftülerinden Halil Arık,daire müdürleri, İl genel meclisi üyeleri,siyasi parti temsilcileri, bazı köy muhtarları ve Emirdağ Belde Belediye Başkanları katıldı..

İlçemiz Kapalı Spor Salonunda saat 20.00''de başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı''nın okunmasının ardından Yenikapı Köyü İmam’ının Kur’an-ı Kerim okuması ile başlayan gecede sine vizyon gösterinsin ardından, ilçemiz Müftüsü İbrahim Sırmalı açılış konuşması ile devam etti.

Gecenin ağır misafiri ilçemiz eski müftülerinden Halil Arık’ın “İslam’da Aile” konulu konferansı ilgiyle izlendi. Daha sonra Kutlu doğum hakkında kompozisyon ve şiir yarışmaların da dereciye giren öğrencilere ödüller verildi. Ödüllerinden ardından ilahiler okundu. Kutlama ve tebrikler ile gece sona erdi.

Image 

Image

Image

Image

Image 

Comments are now closed for this entry