Afyondan Okullarımız 3 Ödül Aldı

Gösterim: 3698

İl genelinde yapılan 4. Sınıflar arası bilgi yarışmasında il ikincisi olan Emirdağ inkılap ilköğretim okulu ödül plaketini 23 Nisan 2009 tarihinde Afyonkarahisar Atatürk kapalı spor salonunda yapılan törenle aldı. Okul Müdürü Erhan yürük ve öğrenci Büşra Çınar ödül törenine katıldı. Emirdağ İnkılâp ilköğretim Okulu 4/A sınıfı öğrencisi Büşra Çınar, 4.sınıf il geneli bilgi yarışması 2. Olan arkadaşları adına ödülü aldı.

İl genelinde düzenlenen ve sponsorluğunu Oruçoğlu Termal Resort’ un yaptığı “ 23 Nisan” konulu yarışmada kompozisyon ve şiir dalında, Emirdağ ilköğretim okulu ve Mehmet Akif Ersoy ilköğretim ödül alan okullarımız oldu.

Emirdağ Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 7/A sınıfı öğrencisi Döne YÜKSEL kompozisyon dalında il birincisi olmuştu. 23 Nisan 2009  tarihinde Oruçoğlu Termal Resort’ ta düzenlenen ödül töreniyle 1000 TL para ve 3 gün ailesi ile beraber otelde konaklama ödülü Afyonkarahisar valisi Sayın Haluk İMGA  tarafından verildi.

Aynı yarışmada şiir dalında Emirdağ İlköğretim okulundan 6/A Sınıfı öğrencisi Elife Çetin il genelinde ikinci oldu ve ödülünü Cumhuriyet başsavcısı Nihat Erol’da aldı. Öğrencilerimize ve yetiştiren öğretmenlerimize göstermiş oldukları başarılarından dolayı teşekkür ediyor.Daha güzel başarılarına imza atmalarını temenni ediyoruz.

Comments are now closed for this entry