Bir Bahar Akşamı Şiir Dİnletisi

Gösterim: 5494
Anadolu Öğretmen Lisesi Konferans Salonu’nda Emirdağ Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ile Emirdağ Mithat Paşa İlköğretim Okullarının birlikte hazırlayıp sunduğu “Bir Bahar Akşamı” adlı şiir dinletisi 29 Mayıs 2009 Cuma günü saat 20.00’de gerçekleşti.Pprograma Emirdağ Kaymakamı Zekeriya Güney , Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala, Jandarma Karakol Komutanı Alirıza Şimşek, Emirdağ Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, Okul Müdürleri, öğretmenler,veliler, ve davetliler katıldı.

Nostaljik bir duygu şöleni içinde geçen “Şiir Dinletisi” programını Metem Öğretmenlerinden Erol Katırcı ile Elçin Çimecioğlu Hazırladı. Salonun dekorasyonu şiir  ve özenle seçilmiş duayen şairlerin şiirleri ile dinleyicileri çoştururken, hüzünlendirdiği de oldu.
Mithat Paşa İlköğretim Okulu Türkçe Öğretmeni Elçin Çimecioğlu'nun sunuculuğunu yaptığı programa ilgi fazlaydı. Programa başta Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından slayt gösterileri ile başlayan Bir Bahar Akşamı şiir dinletisi Metem ve Mithat Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri Ayşe Duru, Büşra Yörü, Mehmet Çiçek, Mustafa Çiçek, Burcu Özer, Elif Kocabaş, Kadriye Kavlak, Pelin Bayar,Melike Dişiçürük, Nazlıcan Yiğiter, Zülbiye Erdönmez, Büşra Korkmazer, Feyza Karaduman, Onur Berkay Yüce okuduğu şiirler ile devam etti. Çoğunluğunu şiirlerin oluşturduğu programın sonunda Asım Yıldırım'ın "Türk Olmak" video gösterisi  sunuldu ve dinleti programı sona erdi.

Comments are now closed for this entry