Miniklere Seminer

Gösterim: 1752

Emirdağ ilçesi Halk Eğitimi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce yaz döneminde açılan “Yaz Spor Okulu” kurslarına katılan kursiyerlere yönelik olarak “, “Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılması ve Trafik Eğitimi ” konulu seminer düzenlendi.

29 Temmuz 2009 Çarşamba günü saat 13,30’da Emirdağ ilçe kapalı spor salonunda Emirdağ Halk Eğitimi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Gülsüm Hatun Sağlık Meslek Lisesi işbirliğinde hazırlanan seminerde Gülsüm Hatun Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Elvan Durmaz tarafından, Kötü alışkanlıkların neler olduğu, başlama nedenleri, zararları ve bunlardan korunma yolları üzerinde duruldu.

Emirdağ Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Bürosu Personeli Polis Memuru Hakan Bacanlı tarafından, Trafik kuralları, kurallara uymanın önemi, cezai müeyyideler ve Trafikte dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında bilgiler verildi.

Öğrencilerden gelen sorular cevaplanarak seminer tamamlandı.

Emirdağ Halk Eğitimi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde açılan "Yaz Spor Okulu"kurslarında Beden Eğitimi Öğretmenleri Engin Saygın,Celil Sağlam ve Serdal Kökçü görev yapmaktadır.

Comments are now closed for this entry