Kimse Yok Mu Emirdağ Da Fakirlerin Yüzünü Güldürdü

Gösterim: 2201

Türkiye’de ve yurt dışında yaptığı insani yardım faaliyetleriyle Türkiye’nin yardım elini yoksula ulaştıran Kimse Yok Mu Derneği, Ramazan ayında Emirdağ da yardım kumanyası dağıtı.
"Nerede bir yoksul varsa orada Kimse Yok mu" sloganıyla yola çıkan dernek Mağdurların ve İhtiyaç Sahiplerinin Zor Günlerinde Yanında Oluyor

Kimse Yok mu Derneği  afyon şubesi  İhtiyaç Sahipleri ve Zenginler Arasında Köprü Olmaya Devam Ediyor.Bu kapsamda dernek, Emirdağ Kimse Yokmu  Temsilcisi Yüksel  Peker ile  ihtiyaç sahiplerine yardım kumanyaları dağıtarak ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

   Yüksel Peker,  yapılan bu hizmetlerin ramazan gibi bir ayda ayrı bir anlam kazandığını,gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapılacak daha çok işlerinin olduğunu söyledi..

  Sizde kimse yokmu diyenlerin sesine cevap vermek için yardımda bulunabilirsiniz

  aşağıda yer alan bankaların şubelerine gidip Kimse Yok Mu Derneği'ne bağış yapacağınızı belirterek, masraf ödemeden, hesap numarası vermeden bağışınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk, Bankasya, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, Kuveyt Türk, Türkiye Finans ,Ziraat Bankası

Bir SMS at, bir iftar bağışla

      Ramazan’da bir kişinin karnını doyurmak için hiçbir zahmete girmeden, yalnızca cep telefonundan kısa mesaj atarak bağış yapmak da mümkün. Bütün faturalı ve kontörlü hatlardan “iftar” yazıp 5777’ye gönderilen mesajlar, 5 TL’lik bağış olarak derneğe ulaşıyor.

Comments are now closed for this entry