Öğretmenevinde Muhteşem Final

Gösterim: 4471

24 kasım öğretmenler günü ile ilgili yapılan etkinliklerin sonuncusu öğretmenevinde yapıldı. İlçemiz merkez okullarında ve köylerinde çalışan öğretmen ve aileleri akşam yemeğinde öğretmen evinde biraraya geldi.

          İlçe Kaymakamı Zekeriya GÜNEY ve eşi, Kaymakam Refiki Gülhani Sarı, İlçe Belediye Başkanı Cengiz Pala ve eşi geceye katılarak öğretmenleri bu mutlu günde yalnız bırakmadılar.
          İlçe Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, Şube Müdürü Fevzi KARADUMAN, Şube Müdür Vekili Emel KERÇİN olmak üzere tam kadro katılan ilçe yönetimi ve tam kadro katıldığı gece verilen akşam yemeğiyle saat 18:00 de başladı.
          Öğretmenevinin ev sahipliği yaptığı geceye ilgi oldukça yoğundu.
Sunuculuğunu İlçemiz Gülsüm Hatun Sağlık Meslek Lisesi Müdiresi Elvan DURMAZ'ın yaptığı gecede İlçemiz öğretmenleri muhteşem canlı performans sergilediler.

           İlçemiz Halk eğitim Merkezi Müdür yardımcısı Serdar KÖKÇÜ bağlaması ile, Anadolu Öğretmen Lisesi Kimya öğretmeni Ümran DURMAZ Klarneti ile Emirdağ Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Yavuz ÖZTUNCER Baterisi ile, aynı okuldan İngilizce Öğretmeni Murat Okumuş Bağlaması ile, Atatürk ilköğretim okulu öğretmeni Uğur TAN bağlaması ile, METEM Bilgisayar Öğretmeni org üstadı Gökhan T.CEPHE  orguyla, Elvan DURMAZ ve Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencisi kader ASLANGİRAY'ın solistliğiyle geceye katılanlara müzik ziyafeti verdiler.
           Yemeğin ardından Müzik dinletisine geçildi. Daha çok Türk halk Müziğinin unutulmaz eserlerinin icra edildiği gecede katılımcıların parçalara eşlik ettiği görüldü. Müzik aralarında ilçemiz esnafları tarafından verilen hediyeler düzenlenen çekilişle öğretmenlere dağıtıldı. ilçemiz esnaflarının öğretmenlere gönderdiği mesajlar okundu. Yapılan çekiliş müzik aralarında heyecan yarattı.

           Gecenin ilerleyen saatlerinde METEM Bilgisayar Öğretmeni Gökhan T.CEPHE oyun havalarıyla öğretmenleri coşturdu. Program sonuna kadar kalan ilçemiz genç öğretmenleri bol bol oynayarak kurtlarını döktüler, streslerini attılar. Eğlenceye doyamayan genç öğretmenler unutulmaz bir gece yaşadılar. Geceye katılan Genç öğretmenler emeği geçen herkese teşekkür ederek, senede bir gün değil birden fazla eğlence proğramı dileklerini Öğretmenevi Müdürü Ersin ARISOY'a ileterek geceye veda ettiler.

Comments are now closed for this entry