Tarihi Buluşma 27 Şubatta

Gösterim: 4048

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:162; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Emirdağ Kaymakamlığı ve Emirdağ Belediye Başkanlığı önderliğinde 27 Şubat Cumartesi günü Afyokarahisar İkbal Termal Otel

Emirdağ Kaymakamlığı ve Emirdağ Belediye Başkanlığı önderliğinde 27 Şubat Cumartesi günü Afyokarahisar İkbal Termal Otel Balo Salonunda, Muazzez Ersoy ve Bedirhan Göçke’nin sahne alacağı Emirdağlılar dayanışma gecesi için çalışmalara başlanıldı.

Tüm Türkiye’de ve dünyada 680 Emirdağlı seçkin konuğun katılacağı gece için hiçbir masraftan kaçınılmadı. Gecenin salon süslemesi Başbakanında katıldığı yemekleri organize eden firmaya verildi. Ses ışık sistemleri İstanbul’un en önemli organizasyon şirketi tarafından yapılacak olan gece için, yaklaşık dört tır dolusu malzeme ile 70 kişilik bir ekip organizasyonu gerçekleştirecek. Gecede sahne alacak olan Muazzez Ersoy ve Bedirhan Göçkeninde sahne ekibinin yaklaşık 50 kişi olduğu düşünüldüğünde 120 kişi 27 Şubat Cumartesi akşamı Emirdağlılar Dayanışma gecesi için ter dökecek.

Gecenin Organizasyon ekibi şu ana kadar Ayrıca geceye Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Belçika Çevre Bakanı Emir Kır, Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelecek heyetler, Sanatçı ve ünlü Gazetecilerin de Emirdağlılar Dayanışma gecesine Onur konuğu olarak davet edileceği bildirildi.

 

Kadir Taşkın (A.B.D) İşadamı

Dr. Mustafa Emeksiz (Öz. Sakarya Hast. Yön.Kur. Bşk.) Esk.

Fehmi Denizli (Altek Döküm. Yön.Kur.Bşk) İst.

Cafer Yeşildağ (Av. Pınar Otel Sahibi) İzmir-Selçuk

Prof. Dr. A.Erol Kutlu (Esk Osm.Gaz. Üniversitesi) Esk.

A.Kadir Kutlu (Esk. Emn. Müd.Yrd.) Esk

Cengiz Sağlam (TBMM Başkanlığı Müs.Yrd.) Ank.

Pınar Halaç (Mih. Ter.Sant.Md.) Esk-Almanya

Arif Atak ( Alanya Palome Beach resort Gn.Md.) Alanya

Ömer faruk Yaldızkaya (Yazar-Pınar Süt Md.) İzm.

Ceylan Buzlu (İşadamı-Buzlu Turizm Sahibi) Esk

Mustafa Dinç ( Denizli Böl.İdari Mhk. Bşk.) denizli

Kadriye Yürik (Heykeltraş) Ankara

Prof. Dr. A.Kadir Koçak (Esk Osm Gaz. Üniversitesi) Esk

Prof Dr. Cengiz Korkmaz (esk Osm.Gaz. Üniversitesi) Esk

 

Prof Dr. İlknur Ak (Esk Osm.Gaz.Üniversitesi) Esk

Prof. dr. Ayşegül Harmancı (Esk Osm. Gaz. Üniversitesi) Esk

Kadir Şen İşadamı ( Albatros Otel sahibi) Esk

Cafer Sucu (İşadamı Cs İnşaat) Esk

Cemal Sayın İşadamı-Antalya

Fuar Hst. Yön.Kurulu

Suat Er- (esk Şöf. Odası Bşk)

Naci Şahin (Esk Paz. Odası Bşk.)

Recep Yıldız (Esk Mrg.Odası Başkanı)

Yücel Yenilmez (Esk Ecz Odası Başkanı.

Mustafa Keskiner (Finansbank Bölge Müdürü) Esk.

Eskişehir Emirdağlılar Vakfı Yönetimi´nin geceye katılacağını teyit ettiğini bildirdi.

Gecenin Tüm masraflarının sponsor firmalar ve davetiye gelirleri tarafından karşılandığını belirten yetkililer, Bu gece birçok şey için ilk olacak, Tüm Türkiye ve dünyaya Emirdağ’ın büyüklüğünü Emirdağlı hemşerilerimiz gösterecek. Geceye yaklaşık iki ay zaman olmasına rağmen Türkiye’nin kabul gördüğü kendi alanlarında en iyi olan hemşerilerimizin yoğun ilgisi takdire şayandır. Salonun yarısı şimdiden doldu. Organizasyonun tanıtım ve promasyon boyutu önümüzdeki günlerde start alacak. Afyonda daha önce hiç yaşanmamış bir gece ile Emirdağlılar büyüklüğünü bir kez daha kanıtlayacaklardır dedi.

 

Emirdağlılar dayanışma gecesi Kanal 3 televizyonu tarafından canlı yayınlanacak

Comments are now closed for this entry