Yaklaşık iki ay önce çalışmalarına başlanılan ve Dünya Buluşuyor Sloganı ile start alan 27 Şubat Gecesi için geri sayım devam ediyor. Her gün yeni isimler ve katılımlarla devam eden organizasyon´a destek veren isim ve firmalarda artarak çoğalıyor.
27 Şubat gecesinin Ana sponsorluğunu yine Emirdağlı bir işadamı üstlendi.Gecenin bundan böyle Ana Sponsoru Sablon Wellness Club
Açılışını Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan,Bakan Emir Kır ve yüzlerce davetlinin katılımıyla gerçekleştiren kuruluş gerek mimari yapısı gerekse ihtişamı ile Eskişehir´in sayılı işletmelerinden biri olarak göze çarpıyor. İşletmenin Sahibi İşadamı Mesut Uçar Yapılan Sponsorluk anlaşması sonrasında yaptığı açıklamada ´ 27 Şubat Gecesi´nin Emirdağ tarihi açısından önemli bir gece olduğuna karar verdik. Bu nedenle de destekleme kararı aldık. Şirketimiz gecenin artık ana sponsorudur. Gece için önümüzdeki günlerde Avrupaya gideceğim ve Avrupanın çeşitli ülkelerindeki tüm işadamlarını geceye davet edeceğim. Bu tarihi gecede Emirdağın sorunlarını hemşerilerimin görmesini istiyorum. Ben de artık Gece için Elimden geleni yapacağım.
Belçikada Metin Edeer kardeşim zaten çalışıyor benim de katkım olursa mutlu olacağım´ dedi.