Ak Parti Kadınlar Gününü Kutladı

Gösterim: 2087
7 Mart Pazar günü saat 19.00 da başlayan geceye Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Koca, Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala, Akparti İlçe Başkanı Abdulkadir Yılmaz, İl genel meclis üyeleri, Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Fatma Akbaba ve 800 e yakın kadının katılımıyla yapıldı
Açılış konuşmasını yapan Tülay koyun “8 Mart Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun. Keşke bir gün değil de her gün kadınlar günü olsa” diyerek sözü Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala’ya bıraktı “Yemedim yedirmedim. Çalmadım çaldırmadım. 1 yıl önce bu salonda teslim ettiğiniz emate halel getirmedim. Bundan rahatsız olanlar var. Allah’ın verdiği canı Allah’tan başka kimse alamaz. Canımda servetimde Emirdag için feda olsun.  Ak Parti desteğiyle sizlerde dualarınızla arkamda olduğunuz sürece bana bir şey olmaz.” Dedi.
Afyonkarahisar milletvekili Ahmet Koca acılımla ilgili konuşarak  “Analar ağlamasın diye açılım yapıyoruz. Bizim örfümüzde bir gün değil her gün kadınlar yücedir.” Dedi.
Konuşmaların ardından 20.00 deYasin Kanevinin ilahileri ve İpekyolu Semazen grubunun gösterisinin ardından hediye çekiliş yapıldı.

Comments are now closed for this entry