Yüksekokulundan Açılış Yemeği

Gösterim: 2805
Afyon Kocatepe Üniversitesi yönetim kurulu, Meslek Yüksek okulu Müdürleri ve çok sayıda davetli Emirdağ Meslek Yüksek Okulunda toplandı. Davetliler Emirdağ Meslek yüksek okulunda yeni kurulan Bilgisayar sınıfını ve Emirdağ Meslek Yüksek Okulu binasında yapılan onarım ve tadilatları incelediler. Ziyaret hakkında bilgi veren Emirdağ Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Metin YILMAZ;”Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi rektörümüz, rektör yardımcılarımız, dekanlarımız, bölüm başkanlarımız, Meslek yüksek okulu müdürlerimiz, Emirdağ ve Bayat İlçe kaymakamlarımız,  belediye başkanlarımız ve çok sayıda davetli Emirdağ Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ettiler. Göreve geldiğim günden itibaren okulumuz ihtiyaçlarını belirledik.

İhtiyaçlarımızın bir kısmını karşıladık,kalanlar içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.En acil ihtiyaçlarımız dan biri olan bilgisayar laboratuarımız sayın rektörümüzün yardımları ile çözüldü.Emirdağ halkı ve yardımsever dostlarımız sayesinde bizlerde okulumuz binasında bir takım tadilat ve onarımlarda bulunduk.Okulların açılmasına kadarki hedefimiz bina ve bölümlerimizin boya-badanalarının yapılarak öğrencilerimize mekan olarak pırıl pırıl bir bina karşılamak istiyoruz. Öğrenciler Öğrenci Olduklarını Hissedecekler. Emirdağ Meslek Yüksek Okulunda okuyan öğrencilerimiz için yoğun bir program hazırlıyoruz. Dersler zamanında başlayıp, zamanında bitirilecek. Okul giriş ve çıkışındaki güvenlik önlemleri artırılacak. Öğrenciler herhangi bir olaya karıştıkları anda emniyet birimleri bunları resmi yazı ile bizlere bildirecek. Bizlerde disiplin cezasını uygulayarak sonucu ailelerine bildireceğiz. Sportif ve Kültürel Faaliyetlere Önem Vereceğiz
Emirdağ Meslek Yüksek Okulu öğrencilerimizle ve personelimizce el birliği ile hemen her spor dalında bir ekip oluşturacağız. Müzik ve folklor ekibi kurmayı hedefliyoruz. Öğrencilerimizin dersleri dışındaki zamanlarını da dolu dolu geçirmelerini sağlayacağız. Emirdağ Halkı Ve Yöneticilerinden Çok Memnunuz. Emirdağ halkı ve yöneticileri göreve geldiğim ilk günden itibaren Emirdağ Meslek Yüksek Okuluna her tür yardım ve desteği vermiştir.Özellikle Hızır yardım dediğim dostlarımız var ki ne zaman bir talep de bulunsak hemen yardım elini uzatıyorlar.El birliği içerisinde Emirdağ Meslek Yüksek okulunu en iyi yere getireceğimize inanıyorum.Bizlerden yardım ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eder şükranlarımı sunarım”dedi.

ImageImage

Comments are now closed for this entry